preloader

Що вас цікавить?

Голова правління ЦППР Ігор Коліушко про нове призначення на посаду віцепрем’єра

05.12.2022
Загальні новини

За словами експерта, це пов’язано із планами об’єднання Міністерства регіональної політики, Мінреінтеграції та Міністерства інфраструктури.


Голова правління Центру політико-правових реформ прокоментував призначення ексміністра інфраструктури Олександра Кубракова на посаду віцепрем’єра — міністра інфраструктури та регіонального розвитку для Суспільного.

Джерело фото

За словами експерта, це пов’язано із планами об’єднання Міністерства регіональної політики, Мінреінтеграції та Міністерства інфраструктури.

“Запропоновано було об’єднати Міністерство регіональної політики, Міністерство реінтеграції та міністерство інфраструктури. Якщо подивимось на сфери відповідальності цих міністерств, то бачимо, що Мінрегіон та Мінреінтеграції мають багато спільного: обидва спрямовані на регіональну політику. Міністерство інфраструктури відповідає за розвиток інфраструктури: транспорт, зв’язок”,

пояснив пан Коліушко. 

На його переконання, при цьому Кубракову буде складно зосередитись на всіх напрямках роботи, якими опікуються зазначені міністерства.

“Цільовий фокус абсолютно відмінний: якщо Мінрегіон першочергово забезпечує децентралізацію, захист місцевого самоврядування та громад, то Мінінфраструктури абсолютно навпаки: він підходить з точки зору центральних інтересів, забезпечує найважливіші трансдержавні комунікаційні зв’язки. Міністру буде складно відповідати за таку велику кількість складних, різнопрофільних та методологічно різних питань”,

вважає Ігор Коліушко.