Донесення чутливих питань: виклики, що постають перед аналітичними центрами (англійською)
Завантажити
Цей документ є результатом співпраці чотирьох аналітичних центрів з чотирьох країн: Центру з питань Європейських та Північноатлантичних справ (Centre for European and North Atlantic Affairs, CENAA) зі Словаччини; Центру політико-правових реформ з України; Інституту перуанських досліджень (Institute of Peruvian Studies, IEP) з Перу; аналітичного центру «Стаття 33» (Article 33) з Індонезії.
Мета цього спільного дослідження полягає в обміні інформацією та її аналізі учасниками організацій щодо їхньої практики зовнішньої комунікації з акцентом на проблеми та виклики, з якими стикаються аналітичні центри при комунікуванні результатів досліджень з чутливих питань. Дослідження має намір систематизувати, проаналізувати і порівняти те як аналітичні центри поширюють інформацію за темами які, як правило, ділять і поляризують суспільство, в той же час розмірковуючи на тим, як досвід і традиції комунікації аналітичних центрів використовуються для того, щоб впливати на зміни в суспільстві.
Для досягнення нашої мети ми зробили тематичні дослідження по кожній організації. У процесі обміну учасники мали можливість дослідити свої власні організації щодо обраних комунікативних практик і порівняти свої організації з іншими аналітичними центрами, що відрізняються розміром, досвідом і які працюють у різних політичних контекстах.
Незважаючи на відмінності організацій, є схожість у проблемах, з якими стикається кожний аналітичний центр при комунікуванні чутливих питань, а також у способах, яким він вважає за краще комунікувати ці питання. Всі чотири аналітичні центри досліджують теми які так чи інакше впливають на владні відносини і кидають виклик способу організації суспільства.