Центр політико-правових реформ провів черговий конституційний бранч.
Юлія Кириченко
Візуалізували результати соціологічного опитування, проведеного «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва.
2 червня 2016 року Верховна Рада ухвалила зміни до Конституції в частині правосуддя. Якщо зміни до Конституції будуть деталізовані у відповідних законах, це дасть шанс на проведення повномасштабної судової реформи в інтересах суспільства. Того ж дня 2 червня Рада вже зробила перший крок на цьому шляху, прийнявши нову редакцію закону про судоустрій та статус суддів, який має імплементувати конституційні зміни.
Нормативна база. Що цікавить. Де дивитися.
Центр політико-правових реформ — це недержавний аналітичний центр, створений у 1996 році після прийняття Конституції України. Наша місія — сприяння інституційним реформам в Україні задля утвердження демократії, правовладдя та належного врядування.
Експертка Центру політико-правових реформ Юлія Кириченко у День Конституції України в ефірі прокоментувала основні відмінності між українським і російським конституційним правом.
Без керівника САП ламається весь ланцюжок складної антикорупційної інфраструктури та вкрай важко підтримувати ефективну роботу антикорупційної прокуратури та злагоджені дії її працівників. Тому вся робота антикорупційної системи зупиняється банально через відсутність на посаді однієї людини.
Як влаштована законодавча влада в надзвичайних умовах? І чи впоралась Верховна Рада з викликами війни?
Юлія Кириченко про значення Заяви, мету російського вторгнення та юридичні механізми покарання росії.
Правники, приєднуйтесь до юридичного аналізу для держави в умовах війни!