preloader

Що вас цікавить?

6 Червня

Київ

Назад до анонсів

з 6 по 10 червня в Київі американські стоматологи безкоштовно полікують учасників ООС (АТО)


З 6 по 10 червня 2018 року у м. Київі на базі стоматологічної клініки Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ» (вул. Антоновича, 28) відбудеться масштабна акція зі стоматологічної реабілітації з використанням дентальних імплантатів для бійців і ветеранів Операції Об'єднаних сил (АТО). Лікуватимуть бійців лідери американського стоматологічного світу


6 Червня
Київ
вул. Антоновича, 28

З 6 по 10 червня 2018 року у м. Київі на базі стоматологічної клініки Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ» (вул. Антоновича, 28) відбудеться масштабна акція зі стоматологічної реабілітації з використанням дентальних імплантатів бійців і ветеранів Операції Об'єднаних сил (ООС, АТО). Лікуватимуть бійців лідери американського стоматологічного світу.

Програму допомоги країнам «третього світу» очолює професор Сем’юел Лі (Sam Lee DDS), 6 червня він прибуває до Київа. Професор Лі – один з авторів ідеї заснування академії International Academy of Dental Implantology (IADI) в Сан-Дієго, Каліфорнія. Члени Академії безкоштовно лікують пацієнтів зі всього світу і діляться досвідом з колегами.

Вже 4 роки учасники міжнародної програми Care to Share Smile з IADI надають стоматологічну допомогу американського рівня пацієнтам з різних континентів. Доктори відвідували країни Африки і Південної Америки, оперували пацієнтів в Китаї та Індії.

Стоматологічна імплантація є найефективнішою методикою при реабілітації військових із втратою одного, декількох або всіх зубів. Але стоматологічна реабілітація учасників ООС не входить до гарантованого мінімуму стоматологічної реабілітації військовослужбовців, в той час як бійці втрачають зуби в результаті поранень та складних умов перебування в зоні бойових дій. Тому волонтери  та компанії-виробники імплантатів надають цей вид спеціалізованої допомоги за власні кошти.

У 2018 р. лікарі на чолі з професором Сем’юелом Лі  в межах програми Care to Share Smile нададуть безкоштовну стоматологічну допомогу ветеранам і воїнам ООС: проведуть операції з відновлення обсягу твердих і м’яких тканин верхньої і нижньої щелеп, встановлять дентальні імплантати американського виробництва. Планується лікування більше 50 учасників ООС.

Програма реалізовується за підтримки та участі Нацiональної спiлки стоматологiв України, яка об’єднує 16 громадських стоматологічних об’єднань. 4 з них є волонтерськими організаціями українських лікарів-волонтерів, розташовані у м. Київі на базі стоматологічної клініки Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ».

Що?        Стоматологічна реабілітація бійців і ветеранів ООС з виростанням дентальних імплантатів

Де?         Стоматологічна клініка Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ» (м. Київ, вул. Антоновича, 28)

Коли?     6 – 10 червня 2018 р.

Додаткова інформація: у середу, 6 червня, о 14:00 в Українському кризовому медіа-центрі (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться прес-конференція на тему стоматологічної реабілітації бійців і ветеранів ООС.

Спікери:

  • Професор Сем’юел Лі (Sam Lee DDS) – доктор медичних наук Гарвардського Університету (США), доктор стоматологічної хірургії UCLA School of Dentistry (США), дипломат Американської академії дентальної імплантації (AAID)
  • Дубнов Артем – щелепно-лицевий хірург клініки Дубнової, президент Асоціації Імплантологів України, координатор проекту
  • Угрин Мирон – президент Національної Спілки Стоматологів України, почесний президент Асоціації Імплантологів України, координатор проекту 

Контакти для отримання інформації: тел. (032) 2512541, Центр Стоматологічної імплантації та протезування «ММ» (вул.Пасічна, 36, Львів 79038); тел. 067 6792383, Мирон Угрин.
 Вам може бути цікаво