preloader

Що вас цікавить?

2 Червня

Київ

Назад до анонсів

Всеукраїнська конференція громадських активістів в межах програми МАТРА у м.Київі


З 17 по 18 грудня 2016 року у конференц-залі готельного комплексу «Борисфен» (Парк Дружби Народів 5) відбудеться конференція, присвячена обговоренню методичних напрацювань, які стали результатом проведення п’яти тренінгів для громадських активістів з усіх регіонів України


2 Червня
Київ
Парк Дружби Народів 5

У рамках проекту «Посилення спроможності організацій громадянського суспільства у регіонах України впливати на органи державної влади та місцевого самоврядування з метою прискорення реформ», який реалізується Центром політико-правових реформ за підтримки посольства Нідерландів (програма Матра), у період з березня по червень 2016 року у п’яти макрорегіонах України були проведені тренінги для громадськості.

З 17 по 18 грудня 2016 року у конференц-залі готельного комплексу «Борисфен» (Парк Дружби Народів 5) відбудеться конференція, присвячена обговоренню методичних напрацювань, які стали результатом проведення п’яти тренінгів для громадських активістів з усіх регіонів України. Також відбудеться надання грантів регіональним громадським організаціям по п’яти напрямках: децентралізація; надання адміністративних послуг; судова реформа; реформа поліції; антикорупційна експертиза.

Останні два роки роль громадянського суспільства в Україні суттєво зросла у зв’язку з перемогою Революції Гідності, однак наша держава не скористалася цими можливостями для ривка в своєму розвитку. Цього не відбулося через відсутність у політиків узгоджених стратегій розвитку і реформування окремих сфер державного механізму, а також через військову агресію проти України.

Тому сьогодні наша країна знову стоїть перед необхідністю тривалого еволюційного реформування, ключову роль в якому відіграватимуть структури громадянського суспільства. Саме від їхньої спроможності правильно визначитися із конструктивними напрямками розвитку окремих сфер суспільної організації та активно підтримати реформи в них, –  залежать темпи розвитку країни.

Без тиску знизу український політикум, будучи тісно пов’язаний із олігархічним капіталом, не спроможний вести країну до стандартів  Європейських країн. Тому активність не може обмежуватися лише столицею, ініціатива має надходити з регіонів.

Акредитація представників ЗМІ – busol@pravo.org.ua або 095 1532542Вам може бути цікаво