preloader

Що вас цікавить?

9 Березня

Онлайн та офлайн

Назад до анонсів

ЦППР запрошує на заключну презентацію проєкту «Україна після перемоги: підготовка і комунікація реформ для реалізації “Бачення України — 2030”»


З вересня 2022 року команда ЦППР за фінансової підтримки Уряду Великої Британії реалізовувала проєкт «Україна після перемоги: підготовка і комунікація реформ для реалізації “Бачення України — 2030”».


9 Березня
Онлайн та офлайн
Реєстрація

У межах проєкту громадські робочі групи провели аналіз стан справ у семи сферах, визначили системні проблеми та виклики, спровоковані повномасштабним вторгненням. На основі аналізу розроблялися проєкти концепцій реформування у семи напрямках (конституціоналізм, парламентаризм, виконавча влада, адміністративні послуги, судівництво, правопорядок, регіональний устрій), які наразі доопрацьовуються за результатами обговорень.

На фінальному етапі команда ЦППР запрошує всіх охочих долучитись до презентації результатів проєкту та обговорення майбутніх планів. 

Коли: 9 березня, 11:00
Формат: онлайн та офлайн
Завершення реєстрації: 07 березня, 16:00 

Кількість місць у форматі офлайн – обмежена. Локацію з міркувань безпеки поки не оголошуємо. Адресу надішлемо разом із підтвердженням вашої участі до 8 березня 13:00. 

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/62hBcchZpLZfNJ8J7

Захід організовано Центром політико-правових реформ в рамках Проєкт «Україна після перемоги: підготовка та комунікація реформ для реалізації “Бачення України — 2030”», що реалізується завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії.Вам може бути цікаво