preloader

Що вас цікавить?

28 Лютого

Онлайн

Назад до анонсів

ЦППР запрошує долучитись до публічного обговорення концепції парламентської реформи


Захід стане другим публічним обговоренням у межах проєкту «Україна після перемоги: підготовка і комунікація реформ для реалізації “Бачення України — 2030”».


28 Лютого
Онлайн
Реєстрація

Згідно з опитуванням Національного Демократичного Інституту (NDI) у 2022 році, всього 29% громадян зазначили, що довіряють Верховній Раді України. Це є найнижчим показником рівня довіри серед основних інститутів влади. 

Належне функціонування ВРУ вимагає проведення комплексної реформи парламентаризму. Бачення громадянського суспільства щодо того, як повинно виглядати парламентське врядування майбутньої України викладена у проєкті Концепції реформи парламентаризму (підготовлена ЦППР).

Запрошуємо долучитись до представлення та обговорення цього бачення із громадськістю.

Формат: онлайн
Коли: 28 лютого (вівторок), 10:00-12:00

Нагадуємо, що наразі команда ЦППР працює над реалізацією проєкту «Україна після перемоги: підготовка і комунікація реформ для реалізації “Бачення України — 2030”». Раніше ми проводили публічне обговорення конституційної реформи. Цей захід буде продовженням обговорення напрацьованих документів щодо реформування у різних сферах.  

Не втрачайте можливість взяти участь у розбудові країни!

Реєстрація за посиланням.

____________

Захід організовано Коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ разом з Центром політико-правових реформ за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в межах проєкту «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» (U-RAP), що реалізується Національним Демократичним Інститутом. Підготовка цієї концепції стала можливою в межах співпраці Центру політико-правових реформ і ГО «Інтерньюз-Україна» щодо реалізації Програми USAID «Рада:наступне покоління», завдяки щедрій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст концепції є відповідальністю Центру політико-правових реформ і ГО «Інтерньюз-Україна» і не обов’язково відображає погляди USAID чи уряду Сполучених Штатів. Публічна комунікація цієї концепції стала можливою завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії в рамках проекту «Україна після перемоги: підготовка і комунікація реформ для реалізації “Бачення України — 2030”», який виконує Центр політико-правових реформ.



Вам може бути цікаво