preloader

Що вас цікавить?

Тренінг «Корупційні ризики навколо нас: вчимося виявляти» (Львів, Харків, Дніпро, Одеса)


Центр політико-правових реформ за участі експертів Громадської мережі публічного права та адміністрації UPLAN проведе навчальних тренінг з виявлення та усунення корупційних ризиків.


10 Червня

У листопаді Центр політико-правових реформ за участі експертів Громадської мережі публічного права та адміністрації UPLAN проведе цикл навчальних тренінг з виявлення та усунення корупційних ризиків.

У чотирьох містах, а саме у Львові, Харкові, Дніпрі та Одесі, експерти розкажуть про способи виявлення та усунення корупційних ризиків у проектах законодавчих актів і в діяльності державних інституцій, найпоширеніші корупційні ризики у публічних закупівлях та участь громадськості у запобіганні корупції.

Навчання охоплюватиме такі питання:

  • антикорупційна експертиза проектів нормативно-правових актів та особливості її проведення щодо актів місцевого самоврядування;
  • оцінка корупційних ризиків у діяльності державних інституцій та підготовка антикорупційних програм;
  • найпоширеніші корупційні ризики в процедурах публічних закупівель;
  • як громадськість може долучатися до запобігання корупції та яким чином зробити цю участь максимально дієвою.

Зареєструйтеся на участь у тренінгу у вашому місті:

Напередодні тренінгу учасники отримають підтвердження на вказану електронну адресу, а також деталі про місце проведення заходу.

Додаткова інформація:

Антон Марчук,
експерт Центру політико-правових реформ
тел.: +380 (99) 55 45 284, e-mail: anticorruption@pravo.org.ua

Захід організовано в межах проекту ЦППР «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади» за підтримки Європейського Союзу за участі експертів Громадської мережі публічного права та адміністрації UPLAN в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується USAID.Вам може бути цікаво