preloader

Що вас цікавить?

24 Березня

Київ

Назад до анонсів

Прес-Анонс "Як не треба відбирати суддів. Аналітичний звіт"


29 січня, о 10:00, в УКМЦ (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться презентація аналітичного звіту за результатами конкурсу до нового Верховного Суду. Експерти Центру політико-правових реформ, Фундації DEJURE та Центру протидії корупції обґрунтують ключові причини, через які конкурс до ВС не забезпечив якісне оновлення суддівського складу


24 Березня
Київ
вул. Хрещатик, 2

 У понеділок, 29 січня, о 10:00 в Українському кризовому медіа-центрі (вул. Хрещатик, 2) відбудеться презентація аналітичного звіту за результатами конкурсу до нового Верховного Суду. На презентації будуть представлені ключові причини, чому конкурс до Верховного Суду не забезпечив якісне оновлення суддівського складу.

На цифрах та прикладах експерти Центру політико-правових реформ, Фундації DEJURE та Центру протидії корупції покажуть основні провали конкурсу до Верховного Суду, пояснять, як сталося так, що свідчення громадськості про недоброчесність суддів були проігноровані, та як запобігти цьому при формуванні Антикорупційного суду.

Спікери:

Роман Куйбіда – заступник голови правління Центру політико-правових реформ, член Громадської ради доброчесності

Борис Малишев – експерт проекту «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади»

Михайло Жернаков – директор Фундації DEJURE, член Громадської ради доброчесності

Анастасія Красносільська – спеціалістка з адвокації Центру протидії корупціїВам може бути цікаво