preloader

Що вас цікавить?

26 Березня

Київ

Назад до анонсів

Прес-Анонс «Коли Конституційний Суд України скасує електронне декларування для активістів?»


20 липня 2018 року об 12:00 в м. Київі відбудеться круглий стіл: «Коли Конституційний Суд України скасує електронне декларування для активістів?». Спікери: Юлія Кириченко, експерт Центру політико-правових реформ, член Ради Реанімаційного пакету реформ; Альона Шкрум, народний депутат України; Тетяна Печончик, голова Центру інформації про права людини


26 Березня
Київ
вул. Мала Житомирська, 18б

20 липня 2018 року об 12:00 в межах інформаційного партнерства  Реанімаційного Пакету Реформ за підтримки сайту LB.ua  відбудеться круглий стіл: «Коли Конституційний Суд України скасує електронне декларування для активістів?»

Захід відбудеться у прес-центрі Інституту Горшеніна (м. Київ, вул. Мала Житомирська, 18б).

20 липня народні депутати, представники коаліції громадських організацій Реанімаційний Пакет Реформ та Коаліції на захист громадянського суспільства в Україні передали на розгляд Конституційного Суду України текст конституційного подання щодо неконституційності електронного декларування для громадських активістів, яке за ініціативи громадськості підписали 65 народних депутатів.

Для захисту права громадян України на активну громадянську позицію від дискримінаційних норм, які не відповідають Основному Закону, коаліція громадських організацій Реанімаційний Пакет Реформ підготувала відкрите конституційне подання, яке підтримали численні громадські організації, а також Уповноважений України з прав людини, яка направила до Конституційного Суду України своє подання щодо неконституційності цих положень.

Чому е-декларування для активістів порушує Конституцію? Які перспективи розгляду подання Конституційним Судом України? Коли КСУ може оголосити рішення? Відповіді на ці та інші питання будуть озвучені під час круглого столу.

Спікери:

Юлія Кириченко, керівник проектів з питань конституційного права Центру політико-правових реформ, член Ради Реанімаційного пакету реформ

Альона Шкрум, народний депутат України

Тетяна Печончик, голова Центру інформації про права людини

 

Модератор:

Інна Неродик, комунікаційний менеджер Реанімаційного Пакету Реформ

Захід буде транслюватися наживо на сторінці РПР у Facebook, а також на lb.ua.

 

Додаткова інформація та акредитація за телефоном:, 096 1197337, Інна Неродик.Вам може бути цікаво