preloader

Що вас цікавить?

2 Вересня

Львів

Назад до анонсів

ПРЕС-Анонс “Громадська оцінка якості адміністративних послуг територіальних управлінь юстиції у Львівській област”


9 лютого 2016 року, о 10:00 в Прес-клубі (м. Львів, пр. Шевченка, 11) відбудеться прес-конференція на тему «Громадська оцінка якості адміністративних послуг територіальних управлінь юстиції у Львівській області»


2 Вересня
Львів
пр. Шевченка, 11

         

 

Результати громадського моніторингу якості адміністративних послуг
територіальних управлінь юстиції у Львівській області

9 лютого 2016 року, о 10:00 в Прес-клубі (м. Львів, пр. Шевченка, 11) відбудеться прес-конференція на тему «Громадська оцінка якості адміністративних послуг територіальних управлінь юстиції у Львівській області».

В прес-конференції візьмуть участь:

Ярослав Жукровський, начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області;

Ігор Бригілевич, заступник голови правління Львівської громадської організації «Центр досліджень місцевого самоврядування».

Під час прес-конференції журналісти зможуть дізнатися:

– як громадяни Львівщини оцінюють поточну якість надання адміністративних послуг територіальних управлінь юстиції Львівської області (реєстрація актів цивільного стану, реєстрація речових прав на нерухоме майно, реєстрація фізичних осіб-підприємців і юридичних осіб) у 4 містах – Львові, Дрогобичі, Стрию та Червонограді;
– які пропозиції і рекомендації надали громадяни для поліпшення діяльності та підвищення рівня якості послуг територіальних управлінь юстиції Львівської області;
– як здійснюється передача повноважень Міністерства юстиції України з надання адміністративних послуг органам місцевої влади.

Громадський моніторинг якості адміністративних послуг Мін’юсту було проведено з 20 жовтня по 20 листопада 2015 року в Львівській, Одеській, Харківській, Дніпропетровській областях та місті Київі громадською організацією «Центр політико-правових реформ» в рамках грантового проекту «Громадський моніторинг адміністративних послуг Міністерства юстиції України як дієвий механізм впливу на їх якість» за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя». У Львівській області опитування громадян проведено у співпраці з Львівською громадською організацією «Центр досліджень місцевого самоврядування».


Реєстрація для участі у прес-конференції відбуватиметься 9 лютого з 9:30 до 10:00 за редакційними посвідченнями. За додатковою інформацію, будь ласка, звертайтесь до Бригілевича Ігоря за телефонами (096) 352-75-40, (050) 674 44 84. Реєстрація обов’язкова.
 Вам може бути цікаво