preloader

Що вас цікавить?

4 Вересня

Київ

Назад до анонсів

Прес-Анонс! 9 квітня, прес-брифінг «СУДОЧИНСТВО» НА ОКУПОВАНОМУ ДОНБАСІ: Стан справ сьогодні і виклики на майбутнє»


9 квітня з 11:00 до 11:45 в УКМЦ відбудеться прес-брифінг на тему «Судочинство» на окупованому Донбасі: стан справ сьогодні і виклики на майбутнє».


4 Вересня
Київ
вул. Хрещатик, 2

9 квітня з 11:00 до 11:45 в Українському кризовому медіа центрі за адресою вул. Хрещатик, 2 відбудеться прес-брифінг на тему «Судочинство» на окупованому Донбасі: стан справ сьогодні і виклики на майбутнє», організований Центром політико-правових реформ за підтримки Європейського Союзу. Під час заходу експерти ЦППР представлять результати дослідження «судової системи» на окупованому Донбасі у 2014–2018 рр.

Після захоплення збройними формуваннями окремих районів Донецької області та проголошення т.зв. «ДНР» і «ЛНР» розпочалася робота, спрямована на створення системи управління цими територіями, зокрема і формування «судової системи». Станом на сьогодні «судочинство» в т.зв. «ДНР» здійснюється переважно на основі українських процесуальних законів, тоді як система процесуального «законодавства» т.зв. «ЛНР» значною мірою повторює відповідні процесуальні закони Російської Федерації. А майже половина «суддівського корпусу» самопроголошених т.зв. «ДНР» і «ЛНР» – це судді, які здійснювали судочинство в Україні. Про це йдеться в дослідженні «Судочинство» в окремих районах Сходу України (аналітичний огляд ситуації на окупованому Донбасі у 2014–2018 роках)», підготовленого експертами ЦППР.

Експерти зупиняться на таких питаннях:

  • формування «судової системи» в самопроголошених т.зв. «ДНР» та «ЛНР»;
  • «нормативно-правове» забезпечення «судової системи» на цих територіях;
  • проблеми і виклики у сфері судочинства, з якими зіткнеться українська влада після деокупації Донбасу;
  • можливі шляхи вирішення цих проблем.

Запрошуємо представників ЗМІ

Що?

Де?

Коли?

Учасники:

Прес-брифінг «Судочинство» на окупованому Донбасі: стан справ сьогодні і виклики на майбутнє»

м. Київ, вул. Хрещатик, 2, Український кризовий медіа центр

9 квітня, 11:00 до 11:45

Роман Куйбіда – заступник голови правління Центру політико-правових реформ;
Роман Смалюк – експерт Центру політико-правових реформ.

Мова заходу: українська.

Акредитація для ЗМІ за посиланням. Додаткова інформація: Мар’яна Добоні, doboni@pravo.org.ua, 066 335 82 83

Довідкова інформація:

Дворічний проект ЄС «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади» триває з 1 жовтня 2017 року до 30 вересня 2019 року. Мета − поінформувати експертів, громадськість та ЗМІ про реформи у судовій, конституційній та правоохоронній сферах, боротьбі з корупцією. Зокрема, виконавець проекту ЦППР вже провів заходи щодо вибору суддів у Конституційний Суд, державного фінансування партій, діяльності антикорупційних органів, реформи Верховного Суду, перспектив запуску ДБР. Бюджет проекту: 762 тис. євро.Вам може бути цікаво