preloader

Що вас цікавить?

Прес-Анонс. 29 січня, круглий стіл «Дисциплінарна відповідальність прокурорів в Україні»


У вівторок, 29 січня 2019 року, об 10:00 відбудеться круглий стіл «Дисциплінарна відповідальність прокурорів в Україні», організований Центром політико-правових реформ за фінансової підтримки Ради Європи та Європейського Союзу.

 


6 Червня

У вівторок, 29 січня 2019 року, об 10:00 відбудеться круглий стіл «Дисциплінарна відповідальність прокурорів в Україні», організований Центром політико-правових реформ за фінансової підтримки Ради Європи та Європейського Союзу.

Під час заходу планується представити й обговорити основні висновки та рекомендації звіту про дисциплінарну відповідальність прокурорів, підготовленого групою експертів Центру в межах грантової ініціативи, фінансованої Радою Європи.

Згадане дослідження присвячено вивченню практики притягнення прокурорів до дисциплінарної відповідальності Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів протягом 2017–2018 рр. У публікації проаналізовано різні аспекти дисциплінарної практики: законодавче регулювання притягнення прокурорів до дисциплінарної відповідальності, відповідність національного законодавства з притягнення прокурора до відповідальності міжнародним стандартам, організаційний аспект розгляду скарг Комісією, чинники, які впливають на ухвалення того чи іншого рішення, судова практика в цій сфері.

Запрошуємо представників ЗМІ

 

Що

 

Де?

 

Коли?

 

Учасники:

Круглий стіл «Дисциплінарна відповідальність прокурорів в Україні»

 

інформація за телефоном 066-335-82-83

 

29 січня 2019 року, 10:00 – 13:00

 

члени Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, судді Верховного Суду, представники Вищої ради правосуддя, Генеральної прокуратури України, Ради прокурорів України, адвокатської спільноти та профільних громадських організацій, міжнародні експерти


Акредитація для ЗМІ: за посиланням, додаткова інформація: Мар’яна Добоні, doboni@pravo.org.ua, 066-335-82-83

Круглий стіл проводиться Центром політико-правових реформ за підтримки проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», фінансованого урядом Данії, та Європейського Союзу в межах проекту «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади».Вам може бути цікаво