preloader

Що вас цікавить?

4 Листопада

Київ

Назад до анонсів

Прес-Анонс. 18 березня. Експертна дискусія «Забезпечення незалежності Конституційного Суду України: необхідні кроки»


У понеділок, 18 березня, Центр політико-правових реформ разом з Реанімаційним пакетом реформ проведуть експертне обговорення «Забезпечення незалежності Конституційного Суду України: необхідні кроки».


4 Листопада
Київ
вул. Хрещатик 27-а

У понеділок, 18 березня, Центр політико-правових реформ разом з Реанімаційним пакетом реформ проведуть експертне обговорення «Забезпечення незалежності Конституційного Суду України: необхідні кроки». Захід відбудеться у межах проекту «Посилення громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади», який фінансує Європейський Союз, та програми з інституційної розбудови Центру демократії та верховенства права, що здійснюється за фінансової підтримки  Швеції.

Питання до обговорення:
1) внесення змін до Закону України «Про Конституційний Суд України», які забезпечать врахування при конкурсному відборі суддів КСУ двох нових критеріїв: високі моральні якості та визнаний рівень компетенції в галузі права;
2) необхідність скасування ст. 208-4 Регламенту Верховної Ради України, яка політизує відбір кандидатів на посаду судді КСУ Парламентом.

Запрошуємо представників ЗМІ

Що?

Експертна дискусія «Забезпечення незалежності Конституційного Суду України: необхідні кроки»

Де?

Київський прес-клуб, м. Київ, вул. Хрещатик 27-а

Коли?

18 березня, 10:00–12:00

Учасники:

Юлія Кириченко, член правління Центру політико-правових реформ, співголова Ради Реанімаційного пакету реформ

Ганна Гопко, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах

Вікторія Пташник, народний депутат України

Віктор Мусіяка, науковий консультант з правових питань Центру Разумкова

Ігор Коліушко, голова правління Центру політико-правових реформ

Мова заходу: українська.

Акредитація для ЗМІ за посиланням. Додаткова інформація: Мар’яна Добоні, doboni@pravo.org.ua, 066 335 82 83

Довідкова інформація:

Дворічний проект ЄС «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади» триває з 1 жовтня 2017 року до 30 вересня 2019 року. Мета − поінформувати експертів, громадськість та ЗМІ про реформи у судовій, конституційній та правоохоронній сферах, боротьбі з корупцією. Зокрема, виконавець проекту ЦППР вже провів заходи щодо вибору суддів у Конституційний Суд, державного фінансування партій, діяльності антикорупційних органів, реформи Верховного Суду, перспектив запуску ДБР. Бюджет проекту: 762 тис. євро.



Вам може бути цікаво