preloader

Що вас цікавить?

4 Грудня

Київ

Назад до анонсів

Конференція: державна політика у сфері адміністративних послуг


Центр політико-правових реформ запрошує до участі у конференції «Роль громадськості у покращенні якості надання адміністративних послуг», яка відбудеться 18 квітня 2013 року у Києві.


4 Грудня
Київ

Основними цілями конференції є ознайомлення з державною політикою у сфері адміністративних послуг та новим законодавством, а також активізація громадськості щодо змін у сфері адміністративних послуг.

Під час конференції йтиметься про державну політику щодо реформування адміністративних послуг, основні проблеми у цій сфері та можливі напрями активності для неурядових організацій.

Крім того, будуть презентовані результати соціологічних досліджень з оцінкою якості адміністративних послуг, а також кращі українські практики організації надання адміністративних послуг.

Для участі у конференції просимо заповнити аплікаційну форму і направити її на адресу сentre@pravo.org.ua до 12.00 10 квітня 2013 року.

Відібрані учасники отримають підтвердження участі, програму конференції та інформацію про місце проведення до 15.00 12 квітня 2013 року.

Для учасників конференції забезпечується: харчування та компенсація вартості проїзду (за тарифом поїзд/купе абоавтобус), за умови своєчасного підтвердження участі та отримання підтвердження реєстрації від ЦППР.

Конференція організована Центром політико-правових реформ спільно з Фондом місцевої демократії, Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, Центром підтримки громадських та культурних ініціатив «Тамариск», Центром інформаційного консалтингу.

Захід проводиться за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Додаткову інформацію щодо конференції можна отримати у Віктора Тимощука за телефонами: +38 044 278 03 17, +38 044 278 03 72Вам може бути цікаво