preloader

Що вас цікавить?

10 Березня

Харків

Назад до анонсів

Брейн-ринг "Правове регулювання у сфері політичного фінансування"


3 жовтня 2017 року у м. Харкові відбудеться брейн-ринг для громадських активістів в межах І Харківського міжнародного юридичного форуму у НЮУ ім. Ярослава Мудрого


10 Березня
Харків

3 жовтня 2017 року в м. Харкові у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого буде проведено брейн-ринг з політичного фінансування в межах І Харківського Міжнародного юридичного форуму «Право та проблеми сталого розвитку у глобалізованому світі» (3-6 жовтня 2017 року).

Інтелектуальна гра спрямована на підвищення обізнаності громадських активістів щодо реформи політичного фінансування в Україні, яка відбулася в 2015 році та імплементується й досі.

Брейн-ринг може проводитися для 10-ти команд по 5-6 осіб одночасно. Модератор озвучує питання, після чого у кожної команди є 1 хвилина для того, щоб записати відповідь на папері і підняти руку. Помічники модератора збирають відповіді та передають журі (3-5 представників міжнародних організацій, експерти, освітяни тощо), під час того як модератор озвучує правильну відповідь, журі виставляють бали. Журі оцінює правильність та повноту відповіді. Модератор називає кількість команд, які правильно відповіли, але заради інтриги не називає, які саме. Брейн-ринг складається з 10 питань. Якщо декілька команд отримує рівну кількість балів, то модератор ставить декілька додаткових питань. Дві команди з найкращим результатом виходять у фінал. Переможці отримують сертифікати та подарункову літературу. Переможці отримають сертифікати та подарункову літературу.

Посилання:

1. Реєстрація для індивідуальних учасників.

2. Рреєстрація для команд.

3. Правила проведення брейн-рингу (PDF).

4. Загальна інформація щодо Форуму.

Дедлайн реєстрації для участі в брейн-рингу – 29 вересня 2017 року, 12:00. 

Організатори: Центр політико-правових реформ та the International Foundation for Electoral Systems (IFES).

Facebook-подія для поширення та долучення за посиланням.Вам може бути цікаво