preloader

Що вас цікавить?

31 Березня

Київ

Назад до анонсів

Анонс відбудеться засідання круглого столу на тему “Удосконалення правового регулювання інституту референдуму в Україні”


28 травня 2013 року о 10-00 відбудеться засідання круглого столу на тему “Удосконалення правового регулювання інституту референдуму в Україні”


31 Березня
Київ
вул. Володимирська, 55

28 травня 2013 року о 10-00 відбудеться засідання круглого столу на тему “Удосконалення правового регулювання інституту референдуму в Україні”. Захід пройде у малому конференц-залі НАН України за адресою вул. Володимирська, 55 за фінансової підтримки IFES.

Коаліція громадських організацій «За чесний референдум» ініціює проведення круглого столу з метою обговорення питань забезпечення реалізації конституційного права громадян України брати участь в управлінні державою через референдум відповідно до демократичних міжнародних стандартів.

До участі у дискусії запрошені голови та представники усіх парламентських фракцій, Голова та члени Конституційної асамблеї, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Голова Центральної виборчої комісії, представники посольств іноземних держав в України, представництва ЄС та ОБСЄ в Україні та інших міжнародних організацій.

Акредитація для журналістів за телефоном 278-03-17 
 Вам може бути цікаво