preloader

Що вас цікавить?

20 Березня

Львів

Назад до анонсів

Анонс відбудеться круглий стіл  «Роль громадськості у покращенні якості надання адміністративних послуг»


14 червня у Львові в рамках виконання проекту за підтримки Європейського Союзу відбудеться круглий стіл «Роль громадськості у покращенні якості надання адміністративних послуг»


20 Березня
Львів

14 червня у Львові в рамках виконання проекту за підтримки Європейського Союзу відбудеться круглий стіл «Роль громадськості у покращенні якості надання адміністративних послуг».

Запрошуємо до участі у заході представників громадських організацій Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Хмельницької, Рівненської, Волинської та Закарпатської областей, які виконують проекти, пов’язані з тематикою адміністративних послуг, або планують цим займатися.

Захід організовує Центр політико-правових реформ спільно з Центром інформаційного консалтингу та Центром досліджень місцевого самоврядування (м. Львів).

Місце проведення: м. Львів, вул. Академіка Богомольця, 6 (Центр міської історії Центрально-Східної Європи).

Час  проведення: 14.06.2013, 10.00 – 14.00

Основними завданнями заходу є громадське обговорення державної політики у сфері адміністративних послуг, активізація представників громадських організацій для їх впливу на процес створення і функціонування центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП).

У круглому столі візьмуть участьІгор Коліушко, голова правління ЦППР (Київ); Ігор Бригілевич, член правління, експерт з адміністративних послуг ЦДМС (Львів); представники Львівської, Хмельницької, Івано-Франківської міської ради.

Для учасників заходу забезпечується: харчування (кава-брейк, обід) та компенсація вартості проїзду (за тарифом поїзд/купе або автобус), за умови своєчасного підтвердження участі та отримання підтвердження реєстрації, а також надання організаторам копії або оригіналу проїзних документів.

Просимо подавати заявки на участь у заході до 7 червня 2013 року, надіславши заповнену реєстраційну форму на електронну пошту: centredms@gmail.com.

В рамках проведення заходу заплановано прес-конференцію для журналістів.

Підтвердження участі у заході буде надіслано на вказану Вами електронну пошту.

Додаткову інформацію щодо заходу можна отримати за телефоном 

032 235 68 48, а також електронною поштою centredms@gmail.com.

 

Попередня Програма круглого столу       Реєстраційна форма

 Вам може бути цікаво