preloader

Що вас цікавить?

2 Квітня

Київ

Назад до анонсів

Анонс! Тренінг 23 березня в м. Київі для громадських активістів з регіонів України


23 березня в м. Київі ЦППР проведе тренінг для представників громадськості з регіонів України. Захід присвячений запровадженню інституту конституційної скарги. Найближчим часом Конституційний Суд почне розгляд таких скарг, та зовсім небагатьом відомо, як це працює, основні вимоги до скарг та помилки при складанні. Реєстрація на тренінг триває до 20 березня


2 Квітня
Київ
вул. Ольгинська, 6А

     

Тренінг «Конституційна скарга»

Що дізнаєтесь та чому навчитеся: За три години тренінгу Ви дізнаєтесь що таке конституційна скарга і як її складати. Тренінг проводитиметься для 15 регіональних громадських активістів та правозахисників і складатиметься з теоретичного та практичного блоків. 

Найближчим часом Конституційний Суд почне розгляд конституційних скарг. Але зовсім небагатьом відомо про існування такого інституту і ще меншою є кількість спеціалістів, які розуміють як це працює. В межах тренінгу Ви дізнаєтеся контекст появи конституційної скарги, що таке конституційна скарга, вимоги до неї, процедуру розгляду, і основні помилки при складанні скарг. Ці знання Ви зможете закріпити в межах практичного заняття зі складення конституційної скарги, яке відбуватиметься в групах по 3 учасники на прикладі обраного організаторами кейсу.

Де: вул. Ольгинська, 6А, Київ (офіс Реанімаційного пакету реформ).

Коли: 23 березня з 14-00 до 17-00.

Хто: організовує Центр політико-правових реформ в рамках проекту «Конституційна скарга: новий інститут захисту прав громадян в Україні», який здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Реєстрація: до 20 березня надіслати лист (прізвище, ім'я, по-батькові, назва організації, місто) на електронну пошту bondarenko@pravo.org.ua, з темою листа «Тренінг Конституційна скарга». 

Якщо виникнуть запитання, будь ласка, звертайтесь до Богдана Бондаренка, (експерт ЦППР з конституційного права, 050 385 17 26).

Організатори забезпечують відшкодування транспортних витрат та харчування учасників під час заходу.

Завантажити програму тренінгу Вам може бути цікаво