preloader

Що вас цікавить?

2 Січня

Київ

Назад до анонсів

Анонс Школа права УКУ запрошує на відкриту лекцію Миколи Хавронюка


Школа права УКУ запрошує на відкриту лекцію Миколи Хавронюка «Роль громадськості в заходах щодо запобігання корупції». Захід відбудеться в м. Київі 1 лютого, участь безкоштовна


2 Січня
Київ
вул. І. Мазепи, 10а

Як громадськість може вплинути на впровадження антикорупційних заходів в Україні? 1 лютого Школа права УКУ запрошує на відкриту лекцію директора з наукового розвитку Центру політико-правових реформ Миколи Хавронюка «Роль громадськості в заходах щодо запобігання корупції». Участь у заході безкоштовна.

Школа права УКУ за підтримки програми USAID «Нове правосуддя» продовжує серію відкритих лекцій у рамках проекту UCU Rule of Law Lecture Series. Наступним лектором стане Микола Хавронюк, український правознавець-кримінолог, професор, заслужений юрист України, директор із наукового розвитку і член правління Центру політико-правових реформ.

На відкриту лекцію «Роль громадськості в заходах щодо запобігання корупції» запрошують 1 лютого о 18:00 у Київський центр УКУ (м. Київ, вул. І. Мазепи, 10а). Вхід вільний за умови попередньої реєстрації за посиланням.

Трансляцію заходу можна буде переглянути на Facebook-сторінці Школи права УКУ.

UCU Rule of Law Lecture Series – це серія лекцій від провідних американських, європейських та українських правників, присвячених актуальним викликам і проблемам у сфері забезпечення верховенства права, правосуддя та справедливості. Проект «Підвищення обізнаності правничої спільноти України щодо сучасних викликів верховенства права через організацію та проведення серії юридичних лекцій Українського католицького університету «Правовладдя» реалізовує Центр верховенства права Школи права УКУ за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми «Нове правосуддя» у співпраці з Відділенням Асоціації правників України у Львівській області.

Початок: 01.02.2018 о 18:00
Закінчення: 01.02.2018 о 19:30
Адреса: вул. Мазепи, 10а, Київ, 
Місце: Київський центр УКУ 
Школа права УКУ 
Телефон: +38 (068) 599 18 15
E-mail: rlc@ucu.edu.uaВам може бути цікаво