preloader

Що вас цікавить?

4 Червня

Київ

Назад до анонсів

Анонс прес-конференції “Як системно і ефективно реформувати міліцію”


Під час прес-конференції представники експертної групи з реформування органів правопорядку в рамках громадської ініціативи «Реанімаційний пакет реформ» представлять концепцію реформи та проект Закону України «Про поліцію і поліцейську діяльність», а також запросять усіх зацікавлених до обговорення і співпраці в рамках підготовки комплексної реформи органів правопорядку в Україні


4 Червня
Київ
вул. Хрещатик 4

15 травня о 12.30 в інформаційному агентстві УНІАН (вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція «Як системно і ефективно реформувати міліцію». Учасники прес-конференції розкажуть про першочергові кроки, які дозволять вже найближчим часом докорінно змінити систему органів правопорядку, а також пояснять, чому втілення реформ необхідно починати вже зараз.

Під час прес-конференції представники експертної групи з реформування органів правопорядку в рамках громадської ініціативи «Реанімаційний пакет реформ» представлять концепцію реформи та проект Закону України «Про поліцію і поліцейську діяльність», а також запросять усіх зацікавлених до обговорення і співпраці в рамках підготовки комплексної реформи органів правопорядку в Україні.

Учасники прес-конференції:

Світлана Заліщук, виконавчий директор Центру UA, співкоординатор ініціативи «Реанімаційний пакет реформ»;

Олександр Банчук, експерт Центру політико-правових реформ, головний експерт робочої групи з реформування органів правопорядку в Україні ініціативи «Реанімаційний пакет реформ»;

Роман Романов, директор Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

Модератор: Марина Цапок, Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів.

Контактна особа: Марина Цапок, (097) 961 73 46, maryna.tsapok@gmail.com

Організатори заходу – Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів та Центр інформації про права людини.

Фінансова підтримка –  «Фонд прав людини» Посольства Королівства Нідерландів в УкраїніВам може бути цікаво