preloader

Що вас цікавить?

11 Червня

Київ

Назад до анонсів

Анонс прес-конференції «Як і за що притягують суддів до відповідальності: уроки дисциплінарної практики»


У 2010 році парламент змінив систему відповідальності суддів. Які наслідки цих змін? За що найчастіше суддів притягують до відповідальності? Чи завжди несуть відповідальність ті, хто повинен її нести? Чому у 2003 році Європейський суд з прав людини зобов‘язав України докорінно реформувати інститут дисциплінарної відповідальності суддів? Ці та інші питання – у фокусі уваги учасників прес-конференції


11 Червня
Київ
вул. Еспланадна, 20

У середу, 24 липня 2013 року, о 14.00 в інформаційному агентстві «Українські новини» (вул. Еспланадна, 20) відбудеться прес-конференція «Як і за що притягують суддів до відповідальності: уроки дисциплінарної практики», під час якої Центр політико-правових реформ представить результати моніторингу дисциплінарної практики Вищої кваліфікаційної комісії суддів і Вищої ради юстиції.

У 2010 році парламент змінив систему відповідальності суддів. Які наслідки цих змін? За що найчастіше суддів притягують до відповідальності? Чи завжди несуть відповідальність ті, хто повинен її нести? Чому у 2003 році Європейський суд з прав людини зобов‘язав України докорінно реформувати інститут дисциплінарної відповідальності суддів? Ці та інші питання – у фокусі уваги учасників прес-конференції:

Миколи Хавронюка – директора з наукового розвитку Центру політико-правових реформ;

Романа Куйбіди – керівника проектів з питань судівництва Центру політико-правових реформ;

Ніни Фадєєвої – члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України;

Анни Шевченко – судді Київського окружного адміністративного суду;

Катерини Тарасової – голови правління Судової Асоціації України “Фундація сприяння правосуддю”.

До дискусії запрошено представників Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Вищої ради юстиції, Вищого адміністративного суду.

Моніторинг дисциплінарної практики Вищої кваліфікаційної комісії суддів і Вищої ради юстиції здійснено за підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження» і програми «Матра» Королівства Нідерландів.

Адреса: м. Київ вул. Еспланадна, 20 (1 поверх) – ст. м. Палац спорту.

Акредитація представників ЗМІ на місці.

Додаткова інформація за телефоном – (067)445-95-43.Вам може бути цікаво