preloader

Що вас цікавить?

3 Грудня

Київ

Назад до анонсів

Анонс прес-конференції “Перспектива безвізового режиму з ЄС в умовах унікального історичного вікна”


Захід відбудеться 12 березня 2014 року з 10.30 до 11.20 у в приміщенні інформаційного агентства “УНІАН”, за адресою вулиця Хрещатик 4, за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”


3 Грудня
Київ
вул. Хрещатик 4

Громадська Ініціатива “Європа без Бар’єрів” проводить прес-конференцію на тему: “Перспектива безвізового режиму з ЄС в умовах унікального історичного вікна”. Захід відбудеться 12 березня 2014 року з 10.30 до 11.20 у в приміщенні інформаційного агентства “УНІАН”, за адресою вулиця Хрещатик 4, за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Перемога Майдану, поява нового уряду та оновлені перспективи підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС, формують нові сприятливі умови та історичний шанс для активізації та завершення процесу скасування віз у відносинах з ЄС.

Традиційно вважається, що для отримання суттєвого прогресу у виконанні завдань Плану дій з візової лібералізації залишилось внести зміни до законів з протидії дискримінації та боротьби з корупцією. Насправді, згідно з висновками Третього звіту Європейської комісії з цього питання, таких завдань більше, а окремі закони, прийняті раніше потребують змін. 

Незалежні експерти мають конкретні пропозиції по удосконаленню законодавства, що необхідно для якісного завершення реформ, розпочатих урядом в рамках візової лібералізації. 

В ході прес-конференції експертами будуть надані обговорені такі питання:

• Як скористатись сприятливим моментом для найшвидшого скасування віз? 
• Як досягти консенсусу з питань антидискримінаційної політики? 
• Як змінити законодавство щодо документів, що посвідчують особу та розблокувати процес переходу до біометричних паспортів? 
• Як реформувати антикорупційне законодавство та якими мають бути органи по боротьбі їх корупцією? 

Учасники прес-конференції:

Ірина Сушко – ГО «Європа без бар’єрів»; 
Дмитро Котляр – незалежний експерт; 
Олексій Хмара – Transparency International Україна; 
Віктор Тимощук – Центр політико-правових реформ; 
Олександр Сушко – Інститут євроатлантичного співробітництва.

Контакти з організаторами для акредитації:

Тел./факс:+38(044)2386843, e-mail: maryana.kuzio@gmail.comiryna_sushko@ukr.netВам може бути цікаво