preloader

Що вас цікавить?

5 Червня

Київ

Назад до анонсів

Анонс прес-конференції «Корупція під мікроскопом»


Починаючи з листопада, експерти ЦППР проаналізували 60 законопроектів та близько десяти чинних законів на предмет наявності в них «корупційних лазівок». Які корупціогенні норми найчастіше ховаються в законопроектах і чинних законах? Чи стали закони якіснішими порівняно з минулим роком? Як громадськість може протидіяти корупції у вищих органах влади? 


5 Червня
Київ
вул. Хрещатик 4

У п’ятницю, 27 лютого, о 10:30 в інформаційному агентстві УНІАН (вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція на тему «Корупція під мікроскопом», під час якої будуть представлені результати антикорупційної експертизи законодавчих актів, яку провів Центр політико-правових реформ (ЦППР).

Починаючи з листопада, експерти ЦППР проаналізували 60 законопроектів та близько десяти чинних законів на предмет наявності в них «корупційних лазівок». Які корупціогенні норми найчастіше ховаються в законопроектах і чинних законах? Чи стали закони якіснішими порівняно з минулим роком? Як громадськість може протидіяти корупції у вищих органах влади? Як змінити систему і провести «ремонт правил», аби викорінити корупцію в Україні?

Про це говоритимуть:

Микола Хавронюк, директор з наукового розвитку Центру політико-правових реформ;

Дмитро Калмиков, експерт Центру політико-правових реформ;

Заміра Саідова, експерт Центру політико-правових реформ;

Роман Скляров, керівник відділу антикорупційної експертизи Центру політичних студій та аналітики.

***

Реєстрація ЗМІ на місці за редакційними посвідченнями. Довідки за телефоном (067)445-95-43.

Захід відбувається за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».Вам може бути цікаво