preloader

Що вас цікавить?

10 Квітня

Київ

Назад до анонсів

Анонс! Міжнародний круглий стіл «Парламентський імунітет та імдемнітет. Зміни до Конституції»


4 жовтня 2018 р. у Верховній Раді України відбудеться міжнародний круглий стіл «Парламентський імунітет та імдемнітет. Зміни до Конституції». Круглий стіл включатиме наступні сесії: політичний аспект та експертну позицію щодо окресленого питання. Учасники: народні депутати, міжнародні та національні експерти, представники міжнародної спільноти. Дедлайн реєстрації – 1 жовтня, 11:00


10 Квітня
Київ
вул. Грушевського 5

                       

4 жовтня 2018 р. у Верховній Раді України відбудеться міжнародний круглий стіл «Парламентський імунітет та імдемнітет. Зміни до Конституції». Круглий стіл включатиме наступні сесії: політичний аспект та експертну позицію щодо окресленого питання. 

Центром політико-правових реформ, Програмою USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», Європейською комісією за демократію через право (Венеціанською комісією Ради Європи), спільно з Міжнародним Інститутом демократії і сприяння виборам (International IDEA), за підтримки Європейського Союзу буде проведений круглий стіл на тему "Депутатський імунітет та індемнітет. Зміни до Конституції". 

Впродовж роботи 8 скликання парламенту тема обмеження депутатської недоторканності набула посиленої актуальності, оскільки неодноразово була артикульована основними політичними акторами в сесійній залі та поза її межами. Основною метою проведення заходу є з’ясування позицій депутатських фракцій та груп щодо питання депутатського імунітету та індемнітету, а також надання експертних висновків щодо конституційності обмеження депутатського імунітету, та його імовірного впливу на систему стримувань і противаг.

Учасники: народні депутати, міжнародні та національні експерти, представники міжнародної спільноти.

ЩО?       Міжнародний круглий стіл Парламентський імунітет та імдемнітет. Зміни до Конституції». 

ДЕ?        Верховна Рада України (Київ, Грушевського 5)

КОЛИ?    4 жовтня 2018 р., 14:00 – 17:00.

Реєстрація: https://goo.gl/forms/utDSuhFL9iX1CHPP2

Контактна особа: Альона Гурківська, Старший асистент-дослідник з питань парламентської реформи Програма USAID РАДА, ahurkivska@radaprogram.org; Tel.: +38 (093) 080 90 27.

Дедлайн реєстрації – 1 жовтня, 11:00.Вам може бути цікаво