preloader

Що вас цікавить?

10 Червня

Київ

Назад до анонсів

Анонс! Міжнародний круглий стіл «Конституційні засади діяльності законодавчого органу в Україні»


27 червня  2018 р. у Верховній Раді України відбудеться  міжнародний круглий стіл на тему «Конституційні засади діяльності законодавчого органу в Україні». Захід організовують Венеціанська комісія Ради Європи, ЦППР, Програма USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво» спільно з Міжнародним Інститутом демократії і сприяння виборам (International IDEA), за підтримки Європейського Союзу. Реєструйстеся на захід! Також запрошуємо представників ЗМІ!


10 Червня
Київ
вул. Грушевського, 5

 

    

 

27 червня  2018 р. у Верховній Раді України відбудеться  міжнародний круглий стіл на тему «Конституційні засади діяльності законодавчого органу в Україні».

Захід організовують Венеціанська комісія Ради Європи, Центр політико-правових реформ, Програма USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво» спільно з Міжнародним Інститутом демократії і сприяння виборам (International IDEA), за підтримки Європейського Союзу.

Мета: виробити подальші рекомендації для забезпечення стабільного функціонування системи стримувань і противаг, що базується на принципах: взаємодії та взаємозалежності гілок влади, системності та ефективності врядування.

Учасники обговорять основні виклики реалізації законодавчих, установчих та контрольних функцій українського Парламенту в контексті конституційних умов його діяльності.

Питання для розгляду:

  1. Роль Парламенту у формуванні Уряду;
  2. Роль позапарламентських інститутів у законодавчому процесі;
  3. Механізми парламентського контролю за діяльністю уряду.

Захід відбудеться 27 червня у Верховній Раді України, Конференц зала (вул. Грушевського, 5).

Час: 14:00 ­- 17:00.

Для участі та акредитації ЗМІ на захід просимо Вас зареєструватися за посиланням.

Відібраним учасникам буде надіслано підтвердження на електронну пошту.

Контактна особа: Гурківська Альона, e-mail: ahurkivska@radaprogram.org;

тел.: +38 (093) 080 90 27.

Захід проводиться за підтримки проекту «Посилення громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади», який фінансує Європейський Союз.Вам може бути цікаво