preloader

Що вас цікавить?

24 Березня

Київ

Назад до анонсів

Анонс круглого столу: «Відшкодування потерпілим від злочинів: європейські стандарти і рекомендації для України»


Як запровадити в Україні оптимальну модель державної компенсації потерпілим від насильницьких злочинів? Що таке спеціальні компенсаційні фонди для жертв та як вони наповнюються? Як відшкодовують шкоду потерпілим за кордоном?


24 Березня
Київ
вул. Володимирська, 55

Запрошуємо вас до участі у круглому столі «Відшкодування потерпілим від злочинів: європейські стандарти і рекомендації для України», який відбудеться 30 червня 2015 року з 14:00 до 17:00.

Місце проведення – великий конференц-зал Національної академії наук України (м. Київ, вул. Володимирська, 55).

Початок реєстрації учасників – 13.30.

Метою круглого столу є обговорення результатів проведеного дослідження європейських стандартів відшкодування потерпілим від насильницьких злочинів, зарубіжного законодавства в цій сфері та досвіду функціонування спеціальних компенсаційних фондів, що обумовлене необхідністю запровадження в Україні оптимальної моделі державної компенсації потерпілим від злочинів.

Захід проводиться за сприяння проекту Ради Європи «Підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», що фінансується Урядом Данії.

Отримати додаткову інформацію можна за адресою електронної пошти centre@pravo.org.ua або телефонами: 278 03 17, 278 03 72.Вам може бути цікаво