preloader

Що вас цікавить?

23 Березня

Київ

Назад до анонсів

Анонс: Ініціатори кампанії «#КонституціЯ» у Хмельницькому 20 січня


20 січня (середа) об 11.00 у приміщенні Хмельницької ОДТРК «Поділля-Центр» (вул. Володимирська, 92, 2 поверх) відбудеться прес-конференція у рамках інформаційної кампанії «#КонституціЯ»


23 Березня
Київ
вул. Володимирська, 92

20 січня (середа) об 11.00 у приміщенні Хмельницької ОДТРК «Поділля-Центр» (вул. Володимирська, 92, 2 поверх) відбудеться прес-конференція у рамках інформаційної кампанії «#КонституціЯ», на якій експерти Центру політико-правових реформ та Реанімаційного пакету реформ розкажуть про перебіг конституційного процесу в частині судової реформи. На прес-конференції буде презентовано результати нещодавно проведеного дослідження щодо ставлення хмельничан до судової системи та їх бачення реформи системи правосуддя.

Експерти говоритимуть про те, які зміни чекають на хмельничан у разі прийняття поданого Президентом законопроекту про внесення змін до Конституції щодо правосуддя, та розкажуть, як кожен може долучитися до конституційного процесу для досягнення конституційних змін в інтересах громадян.

У прес-конференції візьмуть участь:

— Юлія КИРИЧЕНКО, керівник проектів з питань конституційного права Центру політико-правових реформ, експерт групи конституційна реформа Реанімаційного пакету реформ;

— Роман КУЙБІДА, заступник голови правління Центру політико-правових реформ, головний експерт групи судова реформа Реанімаційного пакету реформ.

Нехтування найважливішими соціально-правовими нормами життя українців, які зазначені в Конституції, призвело до вкорінення корупції та непрофесіоналізму в органах державної влади. Почесне лідерство тут можна віддати судам. Дослідження показують, що лише 3% українців повністю довіряють суду – це найнижчий показник довіри серед державних інституцій. Корупція, вплив олігархів та політиків, ухвалення замовних рішень і кругова порука – це все, на переконання суспільства, є реаліями українського судочинства. Ситуацію може змінити лише комплексна конституційна реформа, невід’ємною частиною якої є судова реформа, яка передбачає оновлення суддівського корпусу.

Контактна особа:
Аліса Тимченко
Координатор регіонального прес-центру
Центру політико-правових реформ
063 864 30 62
044 278 48 95
alisa.timchenko.kk@gmail.comВам може бути цікаво