preloader

Що вас цікавить?

26 Березня

Ужгород

Назад до анонсів

Анонс: «Говоримо про Конституційну реформу в Ужгороді»


21 квітня (четвер) о 12.00 у приміщенні Ужгородського прес-клубу (пл. Жупанатська, 15/4) відбудеться прес-конференція у рамках інформаційної кампанії «#КонституціЯ», на якій експерти Центру політико-правових реформ розкажуть про перебіг конституційного процесу в частині судової реформи та децентралізації влади.


26 Березня
Ужгород
пл. Жупанатська, 15/4

 

ПРЕС-Анонс

Прес-конференція

«Говоримо про Конституційну реформу в Ужгороді»

21 квітня (четвер) о 12.00 у приміщенні Ужгородського прес-клубу (пл. Жупанатська, 15/4) відбудеться прес-конференція у рамках інформаційної кампанії «#КонституціЯ», на якій експерти Центру політико-правових реформ розкажуть про перебіг конституційного процесу в частині судової реформи та децентралізації влади. На прес-конференції буде презентовано результати нещодавно проведеного дослідження щодо ставлення закарпатців до судової системи та їх бачення реформи системи правосуддя.

Експерти говоритимуть про те, які зміни чекають на жителів Закарпаття у разі прийняття поданого Президентом законопроекту про внесення змін до Конституції щодо правосуддя та пояснять махінації Парламенту щодо розгляду проекту Закону про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади.

Експерти розкажуть, як кожен може долучитися до конституційного процесу для досягнення конституційних змін в інтересах громадян.

У прес-конференції візьмуть участь:

  •     Роман Куйбіда, заступник голови правління Центру політико-правових реформ, головний експерт групи «Судова реформа» Реанімаційного пакету реформ;
  •     Катерина Давиденко, експерт з питань місцевого самоврядування Центру політико-правових реформ.

Нехтування найважливішими соціально-правовими нормами життя українців, які зазначені в Конституції, призвело до вкорінення корупції та непрофесіоналізму в органах державної влади. Почесне лідерство тут можна віддати судам. Дослідження показують, що лише 0,8% українців повністю довіряють суду – це найнижчий показник довіри серед державних інституцій. Корупція, вплив олігархів та політиків, ухвалення замовних рішень і кругова порука – це все, на переконання суспільства, є реаліями українського судочинства. Ситуацію може змінити лише комплексна судова реформа, невід’ємною частиною якої має стати внесення змін до Конституції з метою оновлення суддівського корпусу.

Контактна особа:
Аліса Тимченко
координатор регіонального прес-центру
Центру політико-правових реформ
063 864 30 62
044 278 48 95
alisa.timchenko.kk@gmail.com



Вам може бути цікаво