preloader

Що вас цікавить?

1 Квітня

Київ

Назад до анонсів

Анонс! Форум: ЧиЄ вікно можливостей для реформ за рік до виборів?


14 червня з 10.00 до 14.00 Реанімаційний Пакет Реформ проводить суспільно-політичний Форум: “ЧиЄ вікно можливостей для реформ за рік до виборів?”. Ккерівництво Уряду, представники міжнародних інституцій, експерти, громадські діячі, лідери думок та журналісти зустрінуться, аби обговорити потенціал впровадження реформ за рік до виборів


1 Квітня
Київ

14 червня з 10.00 до 14.00 Реанімаційний Пакет Реформ проводить суспільно-політичний Форум: “ЧиЄ вікно можливостей для реформ за рік до виборів?”. 

Що ближче до виборів, то більше в інформаційному просторі лунають обіцянки політиків у стилі передвиборчих кампаній та популістських гасел. Тим часом справжні, іноді непопулярні, але вкрай важливі реформи залишаються поза порядком денним. Втім деякі державотворчі зміни необхідно втілити вже найближчим часом. 

Реанімаційний Пакет Реформ збирає на одній платформі керівництво Уряду, міністрів, представників міжнародних інституцій та дипломатичного корпусу, провідних експертів, громадських діячів, лідерів думок та журналістів для участі в суспільно-політичному форумі, аби обговорити можливості та виклики щодо продовження впровадження реформ у країні за рік до виборів.

Під час Форуму відбудеться дві дискусійні панелі: “Завдання для влади: виконати не можна відкласти”, а також “Моніторинг і контроль: ефективні практики громадськості”. Докладну програму та спікерів можна переглянути нижче.

Спікери:

Рубен Медсен, Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Данії в Україні;

Роман Ващук, Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні;

Хюг Мінгареллі, Посол Європейського Союзу в Україні, Голова Представництва ЄС в Україні;

Гліб Вишлінський, виконавчий директор Центру економічної стратегії, член Ради РПР;

Ігор Коліушко, голова Правління Центру політико-правових реформ;

Ярослав Юрчишин, виконавчий директор ТІ Україна;

Олександр Саєнко, міністр Кабінету міністрів України;

Ольга Айвазовська, координатор виборчих програм громадянської мережі “ОПОРА”;

Ірина Бекешкіна, директор Фонду “Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва”, член Ради РПР;

Борис Давиденко, головний редактор VoxUkraine;

Сергій Пінчук, співзасновник регіональної коаліції Рада Реформ Рівного.

Для участі в Форумі необхідно заповнити форму реєстрації за цим посиланням. Зареєстрованим учасниками буде повідомлено місце проведення заходу.

Форум відбувається в рамках другої міжнародної Конференції з питань українських реформ (Ukraine Reform Conference), яка відбудеться 27 червня 2018 року в Копенгагені. Партнерами в цій конференції є Уряди України і Данії. Реанімаційний Пакет Реформ – партнер конференції від громадянського суспільства, яка проводиться в Україні. Вперше ця конференція була проведена в Лондоні минулого року. 

Додаткова інформація за телефоном: Інна Неродик, 096 1197337

Завантажити програму заходу (pdf)Вам може бути цікаво