preloader

Що вас цікавить?

26 Березня

Київ

Назад до анонсів

Анонс для ЗМІ. Прес-конференція «Два роки паспортної реформи: проблеми без вирішення?»


25 липня експерти Віктор Тимощук та Євген Школьний, заступник головного редактора «Громадського радіо» Наталія Соколенко розкажуть про: зміни у паспортній сфері та ключові проблеми, що спричинив закон, діючий в Україні вже 2 роки. Цей "паспортний" Закон ще на рівні законопроекту громадські експерти розкритикували. Чи підтвердилися прогнози? Спікери наведуть конкретні життєві приклади: з якими проблемами зіштовхуються люди при отриманні паспортів.


26 Березня
Київ
вул. Хрещатик, 4

          

 

В середу, 25 липня, Центр політико-правових реформ проведе прес-конференцію «Два роки паспортної реформи: проблеми без вирішення?». Вже рівно 2 роки, як в Україні діє Закон щодо змін у паспортній сфері, який ще на рівні законопроекту громадські експерти розкритикували.

Під час заходу спікери розкажуть про зміни у паспортній сфері та ключові проблеми, що спричинив закон. Серед топ-проблем: легалізація діяльності державного підприємства «Документ» у сфері паспортних документів, впровадження паспортів виключно у формі картки з безконтактним електронним носієм і паперовою довідкою, подальша відсутність чіткого переліку документів для отримання паспортів, що зумовлює проблеми для громадян, і в тому числі – внутрішньо переміщених осіб.

Про імовірні ризики паспортної реформи експерти говорили ще до ухвалення Закону. Чи підтвердилися ці прогнози? Учасники прес-конференції наведуть конкретні життєві приклади: з якими проблемами зіштовхуються люди при отриманні паспортів.

Запрошуємо представників ЗМІ.

Що?                Прес-конференція «Два роки паспортної реформи: проблеми без вирішення?»

Де?                 Інформагентство «УНІАН», вул. Хрещатик, 4, м. Київ, Україна

Коли?             25 липня, 2018 р., 14:30 – 15:20.

Спікери:

  • Віктор Тимощук – заступник Голови правління Центру політико-правових реформ
  • Євген Школьний – експерт Центру політико-правових реформ
  • Наталія Соколенко – заступник головного редактора «Громадського радіо», учасниця руху «Стоп цензурі!»

Акредитація для ЗМІ та додаткова інформація: Ярина Бусол, busol@pravo.org.ua, 095 153 25 42.

Прес-конференцію організовано Центром політико-правових реформ за підтримки Європейського Союзу. Думки, висловлені експертами ЦППР, жодною мірою не відображають офіційної позиції Європейського Союзу.Вам може бути цікаво