preloader

Що вас цікавить?

8 Липня

Київ

Назад до анонсів

Анонс! 7 серпня в Київі експерти ЦППР навчатимуть правильно складати та подавати конституційну скаргу


До участі в заході запрошуємо керівників та експертів громадських організацій, правників, адвокатів з м. Київ, Київської, Вінницької, Житомирської, Черкаської, Полтавської та Кіровоградської областей.


8 Липня
Київ

7 серпня в Київі Центр політико-правових реформ у межах проекту «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади», який реалізовується за підтримки Європейського Союзу, проведе тренінг «Конституційна скарга».

Під час тренінгу учасники:

  • ознайомляться з поняттям конституційної скарги та вимогами до неї;
  • дізнаються про процедуру розгляду конституційної скарги й основні помилки при її складанні та поданні.

Окрім того, у межах заходу передбачено виконання практичного завдання та проведення брейн-рингу «Демократія та вибори».

До участі в заході запрошуємо керівників та експертів громадських організацій, правників, адвокатів з м. Київ, Київської, Вінницької, Житомирської, Черкаської, Полтавської та Кіровоградської областей (вартість проїзду відшкодовується тільки для представників Київської, Вінницької, Житомирської, Черкаської, Полтавської та Кіровоградської).

Що?                Тренінг «Конституційна скарга»

Коли?              7 серпня 2019 року; 12:00 – 19:30.

Де?                  м. Київ, адресу проведення заходу буде повідомлено відібраним учасникам на електронні адреси.

Попередня програма.

Для участі в тренінгу заповніть реєстраційну форму за посиланням (звертаємо увагу, що до участі у заході запрошуємо представників м. Київ, Київської, Вінницької, Житомирської, Черкаської, Полтавської та Кіровоградської областей, проїзд відшкодовується тільки для представників Київської, Вінницької, Житомирської, Черкаської, Полтавської та Кіровоградської областей).

Кінцевий термін для реєстрації учасників – 5 серпня 2019 року, 10:00.

Кількість місць обмежена. Участь у заході безкоштовна.

Про результати відібраних для участі в тренінгу осіб буде повідомлено електронним листом до 18:00 5 серпня 2019 року.

Довідкова інформація: Богдан Бондаренко, 050-385-17-26, bondarenko@pravo.org.ua.

Тренінг організовує Центр політико-правових реформ Одеський у межах проекту ЦППР «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади», який реалізовується за підтримки Європейського Союзу, за участі експертів Громадської мережі публічного права та адміністрації UPLAN в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Думки, висловлені експертами ЦППР, не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.Вам може бути цікаво