preloader

Що вас цікавить?

Анонс! 5 червня, публічне обговорення "Наслідки всеукраїнського референдуму"


До участі запрошуємо представників та представниць політичних партій, місцевих рад, депутатських фракцій та груп ВРУ, а також громадянського, експертного та журналістського суспільства.


5 Червня

5 червня з 14:00 до 16:30 Центр політико-правових реформ спільно з Національним демократичним інститутом міжнародних відносин (НДІ), Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) в Україні та ВГО «Інститут «Республіка» запрошують на останнє публічне обговорення «Всеукраїнський референдум: відкритий діалог з громадянами».

Тема обговорення – «Наслідки всеукраїнського референдуму».

Формат публічного обговорення онлайн передбачає презентації від експертів та експерток та включає модеровану дискусію в малих групах для напрацювання рекомендацій. Рекомендації будуть проаналізовані та передані робочій групі Верховної Ради України з розробки законопроектів у сфері народовладдя.

До участі в обговоренні запрошуємо представників та представниць політичних партій, місцевих рад, депутатських фракцій та груп Верховної Ради України, а також громадянського, експертного та журналістського суспільства.

Реєстрація відкрита: 

Нагадаємо, публічні обговорення законопроекту про всеукраїнський референдум «Всеукраїнський референдум: відкритий діалог з громадянами» відбудуться у травні-червні 2020 року. 

Мета – сприяння відкритому інклюзивному діалогу з громадянами щодо процесу всеукраїнського референдуму в Україні.

Головне завдання – підвищення обізнаності громадян щодо політичних реформ та побудова діалогу між громадянами, політичними партіями, зацікавленими сторонами та експертним середовищем.

Усього заплановано шість публічних обговорень, які охоплять основні питання процесу всеукраїнського референдуму.

У разі виникнення запитань, просимо звертатися до асистента/асистентки програми «Залучення громадян» НДІ Гліба Міхно/Анни Магди за електронними адресами hmikhno@ndi.org/amahda@ndi.org.

 

Публічні обговорення будуть проведені за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії. Думки, висловлені під час заходів належать авторам і не обов’язково відображають точку зору USAID, урядів США, Канади або Великої Британії.



Вам може бути цікаво