preloader

Що вас цікавить?

9 Квітня

Київ

Назад до анонсів

Анонс! 4 вересня, прес-конференція "Як змінилась якість надання адмінпослуг в Україні загалом та в 30 найбільших містах зокрема?"


4 вересня о 10:30 в ІА «Укрінформ» ЦППР презентує результати загальнонаціонального соціологічного опитування про якість надання адміністративних послуг. 


9 Квітня
Київ
вул. Богдана Хмельницького, 8/16

4 вересня о 10:30 в ІА «Укрінформ» Центр політико-правових реформ (ЦППР) спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва та мережею UPLAN проведе прес-конференцію «Як змінилась якість надання адмінпослуг в Україні загалом та у 30 найбільших містах зокрема?».

 

Під час заходу експерти презентують результати загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного на замовлення ЦППР у межах проекту «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади», який фінансується ЄС. Опитування охопило 30 найбільших міст України (включно з усіма обласними центрами), за винятком міст в окупованому Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Також окремо експерти мережі UPLAN представлять результати фахового моніторингу 50 ЦНАП України (30 найбільших міст та 20 ЦНАП в ОТГ).

Спікери розкажуть:

  • як громадяни оцінюють якість адмінпослуг загалом і яка динаміка за 5 років;
  • у яких найбільших містах України ЦНАП найкращі, а в яких гірші;
  • чи можуть ЦНАП у сільських ОТГ конкурувати з міськими ЦНАП;
  • як змінився рівень корупції у сфері адмінпослуг.

Запрошуємо представників ЗМІ та зацікавлених експертів.

Що?         Прес-конференція «Як змінилась якість надання адмінпослуг в Україні загалом та у 30 найбільших містах зокрема?»               

Де?           Інформагентство «Укрінформ», вулиця Богдана Хмельницького, 8/16, м. Київ

Коли?      4 вересня 2019 року, 10:30 – 11:30.

Спікери:

  • Віктор Тимощук, заступник Голови правління Центру політико-правових реформ
  • Ірина Бекешкіна, директор Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва»
  • Анна Колохіна, керівниця Дніпровського центру соціальних досліджень
  • Олег Конотопцев, експерт Фонду місцевої демократії

Мова заходу: українська.

Акредитація для ЗМІ за посиланням. Додаткова інформація: Мар’яна Добоні, doboni@pravo.org.ua, 066 335 82 83

Довідкова інформація: Дворічний проект ЄС «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади» триває з 1 жовтня 2017 року до 30 вересня 2019 року. Мета − поінформувати експертів, громадськість та ЗМІ про реформи у судовій, конституційній та правоохоронній сферах, боротьбі з корупцією. Зокрема, виконавець проекту Центр політико-правових реформ вже провів заходи щодо вибору суддів у Конституційний Суд, державного фінансування партій, діяльності антикорупційних органів, реформи Верховного Суду, перспектив запуску Державного бюро розслідувань. Бюджет проекту: 762 тис. євро.Вам може бути цікаво