preloader

Що вас цікавить?

2 Березня

Одеса

Назад до анонсів

Анонс! 3 лютого, Одеса, публічний форум «Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами»


Чекаємо на активних громадян, представників місцевих осередків політичних партій, народних депутатів України та депутатів місцевих рад, громадських активістів, експертів, журналістів.


2 Березня
Одеса

3 лютого запрошуємо до дискусії про конституційні зміни та конституційний процес в Україні в Одесі під час публічного форуму «Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами».

Мета нашого форуму – сприяння відкритому інклюзивному діалогу з громадянами про конституційний процес в Україні.
Серед головних завдань – підвищення обізнаності громадян з конституційною реформою та побудова діалогу між громадянами, політичними партіями, обраними особами та експертним середовищем.

Чекаємо на активних громадян, представників місцевих осередків політичних партій, народних депутатів України та депутатів місцевих рад, громадських активістів, експертів, журналістів з Одеської, Херсонської, Миколаївської областей.

Реєстрація для представників громадськості за посиланням, реєстрація для представників політичних партій за посиланням.

Акредитація для ЗМІ.

Організатори надішлють лист з деталями заходу для підтвердження вашої участі.

Організатори не покривають витрати на проживання.

Є можливість відшкодування проїзду представниках з сусідніх областей, проте це питання найкраще з'ясувати напряму з організаторами.

Нагадаємо, у листопаді-грудні 2019 року публічні форуми відбулися у ​Львові, Житомирі, Черкасах, Запоріжжі, Київі. ​До обговорення конституційного процесу долучилося щонайменше 400 учасників, серед яких місцеві активісти, експерти, науковці, лідери і активісти громадських організацій, політичних партій, молодіжних організацій, народні депутати України, депутати місцевих рад, вчителі, журналісти. Під час дискусій учасники запропонували своє бачення конституційного процесу та рекомендації щодо внесення змін до Конституції України, на основі яких громадські організації розроблять спільний документ. Для ознайомлення з форумами рекомендуємо переглянути​ коротке відеоВам може бути цікаво