preloader

Що вас цікавить?

Анонс! 3 червня, публічне обговорення "Фінансування референдумного процесу: загрози, обмеження, контроль"


До участі запрошуємо представників та представниць політичних партій, місцевих рад, депутатських фракцій та груп ВРУ, а також громадянського, експертного та журналістського суспільства.


3 Червня

3 червня з 14:00 до 16:30 Центр політико-правових реформ спільно з Національним демократичним інститутом міжнародних відносин (НДІ), Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) в Україні та ВГО «Інститут «Республіка» запрошують на п’яте з шести запланованих публічних обговорень «Всеукраїнський референдум: відкритий діалог з громадянами».

Тема обговорення – «Фінансування референдумного процесу: загрози, обмеження, контроль».

Формат публічного обговорення онлайн передбачає презентації від експертів та експерток та включає модеровану дискусію в малих групах для напрацювання рекомендацій. Рекомендації будуть проаналізовані та передані робочій групі Верховної Ради України з розробки законопроектів у сфері народовладдя.

До участі в обговоренні запрошуємо представників та представниць політичних партій, місцевих рад, депутатських фракцій та груп Верховної Ради України, а також громадянського, експертного та журналістського суспільства.

Реєстрація відкрита: 

Нагадаємо, публічні обговорення законопроекту про всеукраїнський референдум «Всеукраїнський референдум: відкритий діалог з громадянами» відбудуться у травні-червні 2020 року. 

Мета – сприяння відкритому інклюзивному діалогу з громадянами щодо процесу всеукраїнського референдуму в Україні.

Головне завдання – підвищення обізнаності громадян щодо політичних реформ та побудова діалогу між громадянами, політичними партіями, зацікавленими сторонами та експертним середовищем.

Усього заплановано шість публічних обговорень, які охоплять основні питання процесу всеукраїнського референдуму.

Завершальний захід:

  •  5 червня – Наслідки всеукраїнського референдуму

Реєстрація для представників громадськості та для представників політичних партій, органів влади та органів місцевого самоврядування

У разі виникнення запитань, просимо звертатися до асистента/асистентки програми «Залучення громадян» НДІ Гліба Міхно/Анни Магди за електронними адресами hmikhno@ndi.org/amahda@ndi.org.

 

Публічні обговорення будуть проведені за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії. Думки, висловлені під час заходів належать авторам і не обов’язково відображають точку зору USAID, урядів США, Канади або Великої Британії.Вам може бути цікаво