preloader

Що вас цікавить?

25 Лютого

Харків

Назад до анонсів

Анонс. 29 травня у Харкові відбудеться тренінг


29 травня у місті Харкові проходитиме тренінг на тему “Роль громадськості у покращенні якості надання адміністративних послуг”. Для участі в даному заході запрошуються представники неурядових організацій обласних і районних центрів Харківської, Сумської, Полтавської, Донецької та Луганської областей.


25 Лютого
Харків

29 травня у місті Харкові проходитиме тренінг на тему “Роль громадськості у покращенні якості надання адміністративних послуг”, який організовується Центром політико-правових реформ спільно з Фондом місцевої демократії, за участі Харківської обласної державної адміністрації та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Метою даного тренінгу є ознайомлення представників неурядових організацій з державною політикою у сфері адміністративних послуг, новим законодавством даної сфери, а також підвищення рівня їх поінформованості та компетентності відносно вимог щодо створення та функціонування центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), обговорення методики та критеріїв оцінки діяльності ЦНАП, підготовки інформаційних карток адміністративних послуг тощо.

Для участі в даному заході запрошуються представники неурядових організацій обласних і районних центрів Харківської, Сумської, Полтавської, Донецької та Луганської областей. Для відбору на тренінг кандидату необхідно заповнити реєстраційну форму та надіслати її до 20 травня 2013 року на електронну адресу mirfmd@gmail.com. Участь є безкоштовною.

Відібраним учасникам буде надіслано програму заходу до 22 травня. Учасники забезпечуються харчуванням та компенсацією вартості проїзду (плацкарт/купе або автобус).
 Вам може бути цікаво