preloader

Що вас цікавить?

31 Березня

Київ

Назад до анонсів

Анонс! 29 січня, Київ, прес-конференція «Конституційні зміни: соціологія та актуальні питання»


29 січня, з 12:30 до 13:30 в УКМЦ експерти ЦППР оприлюднять дані експертного опитування щодо запропонованих владою змін до Конституції України, які стосуються статусу Парламенту.


31 Березня
Київ
вул. Хрещатик, 2

У середу, 29 січня, з 12:30 до 13:30 в Українському кризовому медіа центрі експерти Центру політико-правових реформ оприлюднять дані експертного опитування щодо запропонованих владою змін до Конституції України, які стосуються статусу Парламенту.

У перший день роботи Парламенту нового скликання Президент України подав сім законопроектів про зміни до Конституції України. У грудні було внесено ще один законопроект щодо децентралізації. Станом на сьогодні два законопроекти попередньо схвалено, і вже наступної сесії вони можуть стати конституційними положеннями, три законопроекти отримали від КСУ  негативний висновок, до двох КСУ має застереження, ще один проект Президент відкликав на доопрацювання. Неодноразово представники експертного середовища висловлювали побоювання, що президентські конституційні ініціативи спрямовані на послаблення ролі Парламенту та посилення Президента в Україні.

Під час прес-конференції ми коротко проаналізуємо нові владні ініціативи щодо зміни Конституції в частині статусу Верховної Ради України та оприлюднимо результати соціологічного експертного опитування щодо таких змін, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва.

Запрошуємо представників ЗМІ:

Що?                Прес-конференція «Конституційні зміни: соціологія та актуальні питання»

Де?                Український кризовий медіа центр, вул. Хрещатик, 2, м. Київ

Коли?            29 січня, 12:30–13:30

Спікери:

  • Ігор Коліушко – голова правління Центру політико-правових реформ;
  • Юлія Кириченко – керівниця проектів з питань конституційного права Центру політико-правових реформ, співголова Ради Реанімаційного Пакету Реформ;
  • Олександр Марусяк – експерт з конституційного права Центру політико-правових реформ.

Для участі просимо представників ЗМІ акредитуватися за посиланням.

Додаткові запитання:

Мар’яна Добоні, комунікаційний менеджер Центру політико-правових реформ, 066-335-82-83, doboni@pravo.org.ua

Захід відбудеться в межах проекту, який реалізується Центром політико-правових реформ у межах Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.Вам може бути цікаво