preloader

Що вас цікавить?

29 Березня

Київ

Назад до анонсів

Анонс! 28 серпня, презентація результатів моніторингу проваджень НАБУ-САП у судах


28 серпня о 13:30 в Українському кризовому медіа-центры (вул. Хрещатик, 2) презентуємо результати моніторингу проваджень НАБУ-САП у судах за півтора роки.


29 Березня
Київ
вул. Хрещатик, 2

Скільки судових засідань по справах НАБУ не відбулося та з яких причин? Чи вдасться уникнути існуючих проблем після початку роботи Вищого антикорупційного суду? Як подолати проблему затягування розгляду справ щодо обвинувачених у високопосадовій корупції?

Про це розкажуть експерти 28 серпня о 13:30 в Українському кризовому медіа-центрі (вул. Хрещатик, 2) під час презентації результатів моніторингу проваджень НАБУ-САП у судах.

Півтора роки Секретаріат Ради громадського контролю при НАБУ у партнерстві з Центром політико-правових реформ та громадською організацією «Платформа Громадський контроль» проводив системний моніторинг частини кримінальних проваджень, досудове розслідування в яких здійснювали детективи НАБУ.

За 18 місяців проведено моніторинг у 55 кримінальних провадженнях, під час якого відвідано 450 судових засідань. Крім справ, які розглядаються у Київі, незалежні спостерігачі також відвідали судові засідання у Вінниці, Луцьку, Хмельницькому, Черкасах, Одесі, Харкові та Запоріжжі.

Представники РГК НАБУ, ЦППР та ГО «Платформа Громадський контроль» презентують основні висновки моніторингу та оприлюднять свої рекомендації за його результатами, а працівники Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури нададуть оцінку оприлюдненим цифрам та рекомендаціям.

Спікери:
Тетяна Локацька, голова Ради громадського контролю НАБУ;
Вадим Валько, аналітик Секретаріату РГК НАБУ та координатор проекту моніторингу;
Антон Марчук, експерт Центру політико-правових реформ;
Максим Грищук, перший заступник керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури;
Олександр Скомаров, заступник керівника підрозділу детективів НАБУ.

Реєстрація на місці.

Контактна особа: комунікаційна менеджерка РГК при НАБУ Діана Поладова, 095 39 300 39, poladova.di@gmail.com.Вам може бути цікаво