preloader

Що вас цікавить?

31 Березня

Київ

Назад до анонсів

Анонс! 26 червня в Київі відбудеться прес-конфренція «Конституція: нова соціологія, ризики та шляхи захисту»


Презентуємо дані останнього соціологічного дослідження, проведеного Центром Разумкова спільно з Фондом «Демократичні ініціативи», про знання українцями Конституції України та її ролі в житті держави.


31 Березня
Київ
вул. Мала Житомирська, 18-Б

У середу, 26 червня, перед Днем Конституції України Центр політико-правових реформ та Реанімаційний Пакет Реформ проведуть прес-конференцію «Конституція: нова соціологія, ризики та шляхи захисту» в Інституті Горшеніна.

Спікери презентують дані останнього соціологічного дослідження, проведеного Центром Разумкова спільно з Фондом «Демократичні ініціативи», про знання українцями Конституції України та її ролі в житті держави. Експерти порівняють дослідження з останнім соцопитуванням, проведеним у 2015 році, та розкажуть, як змінилася статистика за останні чотири роки. Зокрема:

  • скільки українців прочитали Конституцію України;
  • хто, на думку громадян, є джерелом влади в Україні;
  • у яких випадках  представники державної влади можуть порушувати Конституцію;
  • наскільки громадяни довіряють Конституційному Суду України.

Учасники розкажуть, які проблеми постають перед Конституційним Судом України в процесі захисту ним Конституції та як КСУ відстоює власне право на ухвалення незалежних рішень. 

Що?     Прес-конференція “Конституція: нова соціологія, ризики та шляхи захисту”

Де?      Інститут Горшеніна, вул. Мала Житомирська, 18-Б, м. Київ

Коли?  26 червня, 12:00–13:00

Спікери:

  • Юлія Кириченко – керівниця проектів з питань конституційного права Центру політико-правових реформ, співголова Ради Реанімаційного Пакету Реформ
  • Олексій Гарань – науковий керівник Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва, професор НА "Київо-Могилянська академія"
  • Геннадій Друзенко – правник, фахівець з конституційного та європейського права
  • Сергій Різник – доцент кафедри конституційного права Львівського національного університету імені Івана Франка, голова Центру конституційних ініціатив, експерт Мережі UPLAN

Модератор: Богдан Бондаренко, експерт Центру політико-правових реформ.

Обов’язкова акредитація за лінком.

Додаткові запитання:

Мар’яна Добоні, комунікаційний менеджер Центру політико-правових реформ, 066-335-82-83, doboni@pravo.org.ua

Захід відбудеться за підтримки Європейського Союзу в межах проекту Центру політико-правових реформ «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади» у співпраці Реанімаційним Пакетом Реформ.Вам може бути цікаво