preloader

Що вас цікавить?

12 Лютого

Київ

Назад до анонсів

Анонс: 2 грудня відбудеться круглий стіл щодо проблем закону “Про Єдиний державний демографічний реєстр”


Захід організовано Центром політико-правових реформ, Центром громадянських свобод та Центром інформації про права людини за сприяння Представника Уповноваженого з питань захисту персональних даних та за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин


12 Лютого
Київ
вул. Інститутська, 21/8

Запрошуємо вас взяти участь у круглому столі, присвяченому обговоренню проблем закону «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

Захід організовано Центром політико-правових реформ, Центром громадянських свобод та Центром інформації про права людини за сприяння Представника Уповноваженого з питань захисту персональних даних та за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.

До участі запрошені представники громадських організацій, які опікуються проблематикою захисту персональних даних, парламентських комітетів з питань прав людини, протидії корупції та європейської інтеграції, а також представників адміністрації Президента України, МВС, ДМС, Мінюсту, ЗМІ.

Круглий стіл відбудеться 2 грудня 2013 року. Початок о 14.00.

Місце проведення: м. Київ, вул. Інститутська, 21/8 (офіс Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини).

Для учасників з інших міст організаторами забезпечується: компенсація вартості проїзду (за тарифом поїзд/купе абоавтобус), за умови своєчасного підтвердження участі та отримання підтвердження реєстрації від організаторів. Пріоритетна можливість участі надається учасникам, які займаються або раніше займалися проблематикою з питань захисту персональних даних.

Просимо повідомити про Ваше рішення щодо участі у конференції до 28 листопада 2013 року за адресою електронної пошти: centre@pravo.org.ua та у разі потреби компенсації проїзду – повідомити про вартість компенсації.

Документ для обговорення – «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що посвідчують особу» (20 ст.).Вам може бути цікаво