preloader

Що вас цікавить?

10 Червня

Київ

Назад до анонсів

Анонс! 17 липня, семінар-тренінг у Київі «Адміністративна процедура: нові правила взаємодії між владою і громадянами»


До участі запрошуємо викладачів адміністративного права усіх навчальних закладів у м. Київі  та представників громадських організацій правового спрямування.


10 Червня
Київ

17 липня у м. Київ експерти Центру політико-правових реформ проведуть семінар-тренінг на тему «Адміністративна процедура: нові правила взаємодії між владою і громадянами».

Мета заходу – ознайомлення посадових осіб органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, а також науковців, викладачів і громадських активістів з новими правилами взаємодії між владою та приватними особами, що будуть впроваджені після ухвалення Закону «Про адміністративну процедуру» (на основі тексту законопроекту № 9456). Навчання проводять члени робочої групи, яка готувала законопроект.

До участі запрошуємо викладачів адміністративного права усіх навчальних закладів у м. Київі та представників громадських організацій правового спрямування.

Для участі просимо заповнити реєстраційну форму до 11 липня включно.

Зверніть увагу, проїзд учасникам з інших областей до м. Київ ми не відшкодовуємо.

Зважаючи на обмежену кількість місць, експерти відберуть учасників серед зареєстрованих осіб та надішлють підтвердження участі у заході, деталі заходу та програму 12 липня на вказані електронні скриньки.

 

Довідка

Ухвалення цього законопроекту передбачене Стратегією реформування державного управління України. Проект Закону «Про адміністративну процедуру» є однією з ключових вимог Європейського Союзу. Він покликаний захистити громадян і бізнес від свавілля влади, а також зробити рішення органів влади законними та збалансованими.

Впровадження загальної адміністративної процедури вплине на розгляд усіх заяв та скарг громадян і бізнесу, на інспекційну діяльність органів влади. Будуть змінені процедури позасудового оскарження та скасування рішень органів влади, їх виконання.

 

Захід організовує Центр політико-правових реформ в межах проекту «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади», який реалізовується за підтримки Європейського Союзу, за участі експертів Громадської мережі публічного права та адміністрації UPLAN в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Виступи організаторів та учасників тренінгу не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.Вам може бути цікаво