preloader

Що вас цікавить?

23 Березня

Київ

Назад до анонсів

Анонс! 16 липня, прес-конференція «КСУ: від професіоналізму до політики один крок»


Під час заходу народна депутатка України Вікторія Пташник та експерти Центру політико-правових реформ Юлія Кириченко та Денис Гартвіг порушать питання про політичну зумовленість відмов Конституційного Суду України у розгляді неконституційних положень законів.

 


23 Березня
Київ
вул. Хрещатик, 2

16 липня о 15:00 в Українському кризовому медіа центрі відбудеться прес-конференція на тему «КСУ: від професіоналізму до політики один крок». Під час заходу народна депутатка України Вікторія Пташник та експерти Центру політико-правових реформ Юлія Кириченко та Денис Гартвіг порушать питання про політичну зумовленість відмов Конституційного Суду України у розгляді неконституційних положень законів.

Конституційний Суд  України продовжує практику відмов у розгляді неконституційних положень законів. Традиційно КСУ використовує для цього підставу недостатнього правового обґрунтування. Проте уніфікованого підходу до ухвалення рішення – відкривати чи не відкривати провадження – на жаль, КСУ не має. Часто відмова розглядати питання, де є неконституційність, у сьогоднішніх умовах вигідна політикам. Під час заходу експерти торкнуться питання про нові відмови КСУ і того, як зробити КСУ спроможним сказати «ні» політикам у випадку порушення ними Конституції України.

Запрошуємо представників ЗМІ.

Що?                Прес-конференція «КСУ: від професіоналізму до політики один крок»

Де?                 Український кризовий медіа центр, вул. Хрещатик, 2, м. Київ, Україна

Коли?             16 липня, 15:00 – 15:45

Спікери:

  • Вікторія Пташник, народна депутатка України 8 скликання
  • Юлія Кириченко, керівниця проектів з питань конституційного права Центру політико-правових реформ, співголова Ради Реанімаційного Пакету Реформ
  • Денис Гартвіг, експерт Центру політико-правових реформ

Акредитація для ЗМІ та додаткова інформація: Мар’яна Добоні, doboni@pravo.org.ua, 066-335-82-83 або за посиланням.

 

 Вам може бути цікаво