preloader

Що вас цікавить?

20 Березня

Київ

Назад до анонсів

Анонс! 14 лютого. Прес-конференція «Обіцянки кандидатів та реальні можливості. Як забезпечити прозорий виборчий процес?»


14 лютого о 13:00 в інформаційному агентстві УНІАН відбудеться прес-конференція на тему «Обіцянки кандидатів та реальні можливості. Як забезпечити прозорий виборчий процес?» за участі експертів ЦППР Юлії Кириченко та Богдана Бондаренка. 


20 Березня
Київ
вул. Хрещатик, 4

14 лютого о 13:00 в інформаційному агентстві УНІАН відбудеться прес-конференція на тему «Обіцянки кандидатів та реальні можливості. Як забезпечити прозорий виборчий процес?».

Під час заходу експерти Центру політико-правових реформ проаналізують обіцянки кандидатів у Президенти України та можливість утілити їх у життя з огляду на повноваження Глави держави, визначені Конституцією України. Експерти Незалежного центру аналізу політики зупиняться на питаннях  забезпечення прозорого виборчого процесу.

Що?     Прес-конференція «Обіцянки кандидатів та реальні можливості. Як забезпечити прозорий виборчий процес?»

Коли?  14 лютого 2019 року, 13:00

Де?      Інформаційне агенство УНІАН, вул. Хрещатик, 4, м. Київ

Спікери: 

  • Юлія Кириченко – член правління Центру політико-правових реформ
  • Богдан Бондаренко – експерт Центру політико-правових реформ
  • Альона Гурківська – засновник ГО «Незалежний Центр Аналізу Політики»
  • Андрій Гливка – лен правління ГО «Незалежний Центр Аналізу Політики»

Довідка: 

Центр політико-правових реформ – аналітичний центр, створений у 1996 році для сприяння проведення реформ у політичній та правовій сферах з метою утвердження в Україні верховенства права та належного урядування.

Незалежний Центр Аналізу Політики – організація, головною метою якої є впровадження повного циклу публічної політики. Одним з напрямів роботи ГО НЦАП є підвищення обізнаності громадян про актуальні політичні процеси, які стоять на порядку денному. Експертами Центру є представники проектів міжнародної технічної допомоги, політологи та фахівці з аналізу державної політики.Вам може бути цікаво