preloader

Що вас цікавить?

Анонси

icon-bee
9 Березня

ЦППР запрошує на заключну презентацію проєкту «Україна після перемоги: підготовка і комунікація реформ для реалізації “Бачення України — 2030”»

З вересня 2022 року команда ЦППР за фінансової підтримки Уряду Великої Британії реалізовувала проєкт «Україна після перемоги: підготовка і комунікація реформ для реалізації “Бачення України — 2030”».

21 Вересня

Зберегти та розвинути демократію в Україні: які виклики в демократичній трансформації?

Як зберегти та розвинути демократію в Україні та які виклики в демократичній трансформації обговорять з метою консолідації зусиль громадянського суспільства, Парламенту, Уряду та міжнародних партнерів для забезпечення сталого процесу впровадження демократичних реформ в Україні

29 Червня

Українське громадянське суспільство: через війну до європейського майбутнього України

Серед доповідачок громадської онлайн-дискусії «Українське громадянське суспільство: через війну до європейського майбутнього України» експертка Центру політико-правових реформ Вікторія Мельник. Щоб долучитися до дискусії, необхідна попередня реєстрація

10 Лютого

Законопроєкт про місцевий референдум: перспективи ухвалення та оцінка Венеційської комісії

Парламент має невдовзі розглянути законопроєкт про місцевий референдум і висновок Венеційської комісії до нього. Пояснюємо, чому ухвалення важливе та як працюватиме місцевий референдум.

30 Листопада

Нелегітимність призначення суддів Конституційного Суду за квотою Президента: як запобігти кризі?

Громадськість закликає Конституційний Суд відтермінувати приведення до присяги новопризначених суддів КСУ; Президента не провокувати подальшу ескалацію конфлікту з Конституційним Судом, який шкодить стабільності конституційного порядку.

24 Вересня

Презентація звіту за результатами дослідження «Втручання у незалежність суддів під час розгляду справ, пов’язаних зі збройним конфліктом на сході України»

24 вересня о 14:00 експерти представлять звіт за результатами дослідження «Втручання у незалежність суддів під час розгляду справ, пов’язаних зі збройним конфліктом на сході України».

21 Вересня

Обговорення звіту за результатами дослідження «Втручання у незалежність суддів під час розгляду справ, пов’язаних зі збройним конфліктом на сході України»

21 вересня о 14:00 експерти представлять звіт за результатами дослідження «Втручання у незалежність суддів під час розгляду справ, пов’язаних зі збройним конфліктом на сході України».

20 Вересня

Презентація звіту за результатами дослідження «Втручання у незалежність суддів під час розгляду справ, пов’язаних зі збройним конфліктом на сході України»

20 вересня о 14:00 експерти представлять звіт за результатами дослідження «Втручання у незалежність суддів під час розгляду справ, пов’язаних зі збройним конфліктом на сході України».

18 Червня

Пресконференція: Досягнення та виклики у сфері адмінпослуг: децентралізація, плата за адмінпослуги та реформа «прописки»

18 червня об 11.00 експерти пояснять, що відбувається у сфері надання адмінпослуг, зокрема, які реформи проведені за останній рік, і які проблеми залишаються невирішеними.

1 2 3 18

Експерти ЦППР

Відшукайте матеріал по тегам