exit
search
7 грудня 2013

Громадяни вимагають визнати незаконним рішення про заборону мітингів у центрі Києва

Четверо громадян подали апеляційну скаргу на постанову суду про заборони мирних зібрань у центрі Києва з 1 грудня по 7 січня.

Про це повідомили у партнерстві «За свободу мирних зібрань».

Вони закликають інших громадян приєднуватися і подавати аналогічні скарги.

«Величезна громада, яка вийшла у центр Києва висловити свій протест проти насилля з боку влади, показала нікчемність постанови суду про заборону зібрань. Велика кількість скарг повинна нагадати суддям, що їхнім основним завданням є захист прав людини, служіння Українському народу, прийняття законних рішень, а не обслуговування інтересів тих, хто узурпував владу і ладен її утримувати, не гребуючи будь-якими засобами», - сказав Роман Куйбіда з Центру політико-правових реформ.

У партнерстві «За свободу мирних зібрань» сподіваються, що апеляційний суд здійснюватиме незалежне судочинство на основі Конституції України і рішень Європейського суду з прав людини, які є частиною українського законодавства.

«Якщо цього не станеться, це вчергове підтвердить, що люди справедливо вийшли на вулиці, а судова система потребує докорінного реформування. Ми обов’язково будемо подавати позов до Європейського суду з прав людини і будемо ініціювати звільнення суддів, які виносять неправосудні або незаконі рішення», - зазначив Максим Лациба, експерт Українського незалежного центру політичних досліджень.

Більше інформації і текст скарги - на сайті партнерства "За свободу мирних зібрань".