exit
search
4 жовтня 2017

АНОНС круглого столу «Проблеми та перспективи реалізації реформи політичних фінансів»

Центр політико-правових реформ запрошує взяти участь у роботі круглого столу на тему «Проблеми та перспективи реалізації реформи політичних фінансів», який відбудеться в понеділок, 9 жовтня 2017 року з 14:00 до 17:00 в Інформаційному агентстві «Укрінформ» (Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16).

Під час роботи круглого столу відбудеться обговорення актуальних проблем, пов’язаних із сприйняттям українцями реформи політичних фінансів; забезпеченням реалізації положень Закону «Про політичні партії в Україні» через нормотворчі та інтерпретаційні функції НАЗК; державним контролем за діяльністю політичних партій з боку НАЗК; виділенням і розподілом бюджетних коштів на фінансування статутної діяльності політичних партій; забезпеченням невідворотності юридичної відповідальності за порушення законодавства про політичні партії; а також постійними спробами з боку окремих парламентаріїв скасувати або суттєво скоригувати зміст реформи політичних фінансів.

У роботі круглого столу візьмуть участь представники Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції, Національного агентства з питань запобігання корупції та інших державних органів, що здійснюють державний контроль за діяльністю партій (Рахункова палата, Центральна виборча комісія), політичних партій, громадськості, а також міжнародних організацій, що опікуються питаннями реалізації цієї реформи в Україні (NDI, IFES, COE).

Просимо Вас узгодити свою участь, надіславши лист на електронну адресу kalmykov@pravo.org.ua, оскільки попередню форму реєстрації закрито. 

Щодо будь-яких запитань чи уточнень просимо звертатися до Дмитра Калмикова за тел. +38050-835-3354 або +38097-673-8240.

Сподіваємося на плідну співпрацю.

Акредитація журналістів відбудеться на місці події, з будь-яких питань щодо медіа-організації заходу просимо звертатися до Ярини Бусол, +380951532542, busol@pravo.org.ua

Ознайомитися з програмою круглого столу