exit
search
19 липня 2017

56% кандидатів продовжать участь у конкурсі на посаду судді Верховного Суду

У студії Громадського радіо Максим Середа, експерт судового департаменту Центру політико-правових реформ та член Громадської ради доброчесності. Він розповів, які проміжні підсумки перевірки суддів на разі: «За нашими підрахунками близько 56% кандидатів, стосовно яких були висновки Громадської ради доброчесності, продовжили участь у конкурсі, і матимуть шанс зайняти посаду судді Верховного Суду. Відповідно, близько 44% цих кандидатів – припинили участь у конкурсі, переважно через те, що Вища кваліфікаційна комісія погодилася з тим, що вони не відповідають критеріям доброчесності та професійної етики, ну і кілька кандидатів знялись за власним бажанням», – розповів Максим Середа. 

Експерт також сказав, яке значення, на його думку, становила робота Громадської ради доброчесності для суспільства: «Суспільство багато дізналося про тих людей, які в майбутньому складатимуть цей Верховний Суд, незалежно від того, був висновок ради, чи не було, у суспілства складеться враження про певну людину», – підсумував Максим.  

За його словами, Громадська рада доброчесності працює з листопада 2016, активна фаза роботи почалася з січня цього року і тривала до середини липня. 

Попередня новина 3 грудня 2019