exit
search
6 червня 2017

Прес-конференція

«10 пілотних міністерств в передчутті реформи: як Уряд збирається вдосконалити їх роботу»

8 червня 2017 року представники громадськості та Уряду обговорять нову ініціативу Кабінету Міністрів України щодо реформування міністерств для підвищення ефективності їх діяльності.

26 травня 2017 року Кабінет Міністрів України презентував власний підхід до бачення реформи державного управління: запущено реформу десяти пілотних міністерств. Для цього в кожному з них створено робочу групу. Їхня мета – проведення функціонального обстеження міністерств з метою ідентифікації основних політик, за які відповідає кожне міністерство,  і відмежування від формування та впровадження політики адміністративних повноважень таких як надання адміністративних послуг, управління державними підприємствами та установами, здійснення інспекційно-наглядових повноважень. Це дозволить запровадити аналіз політики та систематичні консультації в процесі формування політики, стратегічне планування діяльності Уряду замість постійного «гасіння пожеж», розвантажити міністрів і міністерства від невластивих для них другорядних функцій. На основі підготовлених пропозицій КМУ затвердить типову структуру апарату міністерства.

Крім цього, більшість новопризначених державних секретарів міністерств уже півроку перебувають на своїх посадах, а отже настав час прозвітувати про їх діяльність, зокрема звернути увагу на проблеми, з якими держсекретарі зіштовхнулися у процесі роботи.

До обговорення запрошені:

1. Тетяна Ковтун, заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України;

2. Ігор Коліушко, голова правління Центру політико-правових реформ;

3. Сергій Сорока, менеджер групи РПР «Реформа публічної адміністрації», група підтримки реформ Мінрегіону;

4. Євгеній Капінус, Державний секретар Міністерства фінансів України.

Кожен зі свого боку, представники державної служби та громадські експерти окреслять коло проблем, що постають на шляху швидкої реформи державного управління та сфокусують увагу на пропозиціях, які вже сформовані для прискорення процесу реформи.

Час проведення заходу: 13:15 – 14:00.

Місце проведення: Український кризовий медіа-центр, Український дім, Київ, вул. Хрещатик, 2.