exit
search
10 квітня 2017

Прес-сніданок «Imitatio боротьби: антикорупційна казка України 2016» відбудеться в четвер, 13 квітня о 10:00 в ресторані Pache (м. Київ, вул. Костьольна, 3). 

Микола Хавронюк, Олена Сорока та Дмитро Калмиков (Центр політико-правових реформ) разом з Олександром Калітенко (Transparency International Україна) та Олександром Лємєновим (Реанімаційний пакет реформ) запрошують долучитися до обговорення результатів державної антикорупційної політики у 2016 році та зрозуміти, чого українцям варто чекати у майбутньому.

Експерти вже провели комплексну оцінку заходів з антикорупційної політики, які здійснила українська влада у 2016 році. Вони засвідчили імітування більшості заходів, передбачених Антикорупційною стратегією на 2014–2017 роки. 2017 рік не триває століття, тому навряд чи влада встигне зробити те, на що не спромоглася впродовж останніх трьох років. На що за рік спромоглася система Prozorro, чому НАБУ досі не діє, хто контролює НАЗК, і в якому випадку Україні призупинять безвіз? Так, це все пов'язано з корупцією. 

Контакти для акредитації: Ярина Бусол (медіа-менеджер ЦППР), busol@pravo.org.ua, тел. 095 1532542.

Обіцяємо пікантні подробиці та смачну каву. Чекаємо на вас!